LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

РешеноBanknote.lv - Slikts serviss

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 8.panta 4.1 un 4.2 daļu, pirms patērētāja kreditēšanas līguma noslēgšanas vai aizdevuma summas būtiskas palielināšanas, kredīta devējam jāizvērtē patērētāja spēju atmaksāt kredītu, pamatojoties uz pietiekamu informāciju, kas saņemta no patērētāja, un, ja nepieciešams, uz ziņām no atbilstoši normatīvajiem aktiem personas datu apstrādei izveidotām datubāzēm par personas ienākumiem un maksājumu saistību izpildi, kuras iegūtas normatīvajos aktos par fizisko personu datu aizsardzību un piekļuvi datubāzēm noteiktajā kārtībā. Ja atteikumu izsniegt kredītu pamato ar datubāzē iegūtajām ziņām, kredīta devējs nekavējoties un bez maksas informē patērētāju par datubāzes izmantošanas rezultātiem un sniedz ziņas par izmantoto datubāzi.

Vienlaikus kredīta devējam jāizvērtē patērētāja ienākumu un kredītizmaksu attiecība mēnesī, un tā nedrīkst pārsniegt PTAC vadlīnijās un kredītdevēja iekšējā kārtībā noteikto ierobežojumu.

Izlasiet paskatieties ka banknote .lv nepilda pēc likam paredzētos noteikums.

09.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 23.10.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N

Комментарии (10)

N Nils .p 09.09.2019

Tu jau par sevi tik runa drosi vien lauku nezinitis

N Nils .p 09.09.2019

domasana tev losi zem katras kritikas tas nu ir skaidraks par skaidraku

Iekopē vēl visu wikipēdiju

N Nils .p 09.09.2019

Tu ar busi tik pat tups ko nekas te nav kopets tas mana advakata rakstitais

Falconxd 10.09.2019

Tev vajag ne advokātu, bet latviešu valodas skolotāju, lai iemāca pareizrakstību.

N Nils P 13.09.2019

iemacies tu amurgalva Latviski,un ko tad seit vispar lien ko

Falconxd 14.09.2019

Šeit jau viss ir skaidrs.

N Nils P 15.09.2019

Par tevi ir skaidrs ja esi amurs tad nelien seit

F fljw 15.09.2019

Stulbais, vispirms iemācies gramatiski pareizu latviešu valodu pirms raksti kādus sūdus. Ja ne, tad pisies atpakaļ uz savu Krieviju vai no kādas pazemes tu esi izlīdis.

N Nils P 17.09.2019

Ne amur sazinajos ar PTAC ,kura man to visu paskaidroja

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы