www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Biju uz lombardu kas ir Bolderāja, lai ieķilatu airpodus, labi, dodos iekšā un jau attiksmes no šīs te kundzes drausmīga, labi neko.
Tad kundze pārbauda austiņas un buetiski pa to leti met viņas un Saka mēs pieņemam tikai orginālus un uztaisa tik pretīgu un drausmīgu atvainojos purnu, ka pilnīgi gribejas...
Bet labi, Tqd nu domāju, kā var nebūt orginālas ja esmu pirkusi oficālā veikàlā orginālas šveicē.
Pārbaudīju apple support pati imei un orginalas, 🤣
arī ideal veikalā atbild orginālas.
Tad nu lūk jautājums - kādi darbinieki tur tiek ņemti, kas met svešas mantas, un vēl nemāk noteikt austiņu orginilitāti, ja kundzei švaki ar redqzi vai ir nezinoša, tad nu nav vietas tada Amatā kundzei.
Nekad neizvelešos bankonote dēļ kundzes

04.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 15.03.2024

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Ответ от Banknote Ответ от представителя 26.03.2024

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы