www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Kāpēc Banknote.lv nepadomā par to ka preci klients var izpirkt pa daļām ne jau aiz labas gribas es savu preci ieķīlājot lambarda to izpērkot man netiek piedāvāts izpirkt savu preci pa daļām tas ir piemērs ķīlas summa izņemot sastāda 64.30€ kāpēc es nevaru šo summu sadalīt piemēram divas reizes ok labi procenti to saprotu bet līdz ar to procenti arī mazāki īsāk sakot iedarbināt tādu sistēmu ka to dara citas kompānijas kuras ir šāda iespēja un cik tas ir labi nevis kā uzreiz ņem kur gribi visu summu un pēc pāris dienām ķīlā atkal no jauna.

05.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 09.02.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

Комментарии (5)

P PatiesiibasMeka 05.01.2023

Tik gudrs, ka jāiet pie viņiem par kaut kādu bezmaz finansistu vai vizionāru. Tikai ne par filologu, jo nu, komati, kas tie tādi..

S Sandis Stambergs 05.01.2023

Atvaino ja nevēlies nelasi un nekomentē, un par tevi jau gudrāks esmu

P PatiesiibasMeka 05.01.2023

Tavu gudrību lieliski var redzēt, finanšpratība vien uz visiem simts, Einštein

A Ansis Balodis 05.01.2023

Kur ir problēma atlikt pusi, vēlreiz pusi un tad samaksāt? Atmaksas termiņš nemainītos, naudas daudzums arī nē

G Govjzems 24.01.2023

Tādi ir viņu nosacījumi. Grozies kā gribi, no tā nekas nemainīsies! Cerēji, ka pēc tava ieraksta tiks mainīti Banknote nosacījumi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы