www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

Banknote.lv - Slikts serviss

Pērnavas ielā banknotē, darbinieki ir tik aizņemti ka nevar pat atbildēt whatsapā, izlasot ziņu un noignorē klientu. Priekš kam tad vispār noradīt filiāles numuru un ka viņš ir pieejams whatsapā? Gan jau visu dienu pavadīja tik tokā vai facebooka kā parasti viņi to dara. Paldies kā paliku bez interesējošās man preces.

25.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 04.09.2022

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

A

Комментарии (4)

J Janis sss 17.07.2022
Norādītais numurs banknote neatbild cilvēkiem, darba laikā un nepieņem zvanus

Banknotes neatbild nevienam un nepaceļ klausuli klientiem, kad vēlās sazināties un noskaidrot kāpēc nedod preces vai tās nespēj izsniegt, ja veikala darbinieks nevar pat atbildēt

S Sudzibas.lv Admin 01.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Bez_vārds 25.07.2022

Pērnavas ielā vispār tizli pārdevēji. Man viņi vispār viltīgi uztaisīja, ka esmu nevis preci pārdevusi ,bet ieķīlājusi. Pēc tam zvanijās un lika maksāt. Protams, entās reizes rakstīju, ka neko nemaksāšu, jo es preci pārdevu nevis ieķīlāju. Reāli pārdevēji nejūt atšķirību no pārdot un ieķīlāt. Un tādi iedomīgi veči pārdevēji. Jāveic noteikti apmācības un audzināšanas stundas :D pērk pa lēto dārgas preces un māk tikai pēc tam pa trīskaršu summu pārdot. Visa viņu māka.

Good Intentions 26.07.2022

Piezvanīt слабо?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы