LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv slikts serviss

РешеноBanknote.lv - slikts serviss

Filiālē Maskavas ielā 243 strādā pilnīgs id****, kurš no tehnikas neko nesaprot. Kad atnesu viņam savu Iphone 5s (pirms tam atbloķējot to no Icloud un nometot visu uz rūpnīcas iestatījumiem) viņš apgalvoja, ka tas nav oriģināls Iphone, bet kopija. It kā pāršūts Iphone. Tie, kas saprot kaut ko no Iphone, sapratīs, ka tas nav iespējams. Bet pats smieklīgākais, ka es viņam atnesu savu veco portatīvo DVD atskaņotāju, kurš ir piesaistīts 1.reģionam (Amerika), tas nozīmē, ka viņš lasa tikai 1.reģiona DVD diskus. Par to viņš iedeva 10 eiro. Šis cilvēks nestrādā tur pirmo dienu. Es saprotu, ka lombardos nestrādā IT speciālisti, bet vismaz jāmāk atšķirt oriģinālu Iphone no kopijas. Citā lombardā bez problēmām nodevu savu Iphone.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

Комментарии (3)

L LVPortal2016 16.03.2020

Man sanāca tieši nopirkt pakaļdarinājumu, bet android un tiklidz izej ara no iestades atpakaļ vairs neņem .

Nav ko zagt

BondsBonds 16.03.2020

Ko tad raudi, te asarām līstot, ja citur paņēma. Izklausas neko nēesi pārdevis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы