www.sudzibas.lv Banknote.lv Noslēpta krāpšana

Banknote.lv - Noslēpta krāpšana

Я напишу это предупреждение для других людей, кто еще не попал в их ловушку, которая работает в стиле 1990-х годов. Люди, обходите эту фирму стороной! Если не хотите финансовых проблем. Неожиданно выставляют счета за услуги, о которых меня даже не информировали. Часто кредитовался у них, но теперь опасаюсь очередного обмана и введения в заблуждение. Обещали одну сумму, но потребовали назад больше, чем указано в графике платежей. Обманули. Реально бандитские времена рэкета и вымогателей вспомнились.

13.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

not a Karen 13.12.2023

Neticami, ka neinformēja par šīm summām.

Laikam no priekiem, ka saņemsi naudu tūlīt un tagad un vēl skaidrā naudā, nedzirdēji, ka par to būs jāmaksā komisijas.

B Bez_vārds 13.12.2023

apbrīnojama ir viena lieta, kāpēc tu vēl vari rakstīt komentārus. Kāpēc tevi neviens nebloķē.

not a Karen 13.12.2023

Domā, ka nerodas jautājums, kādēļ tevi nebloķē, bērnu anti-aizsardzības sociācijas dibinātāja?

M milumdurnums 14.12.2023

Es tieši tāpat pēdējo reizi paņēmu telefonu kredītā, ar domu, ka apmaksāšu ātrāk. Tā arī bija, kredītu, kas bija izsniegts uz gadu, apmaksāju pāris mēnešos. Pirms maksāt pēdējo maksājumu, sazinājos ar banknoti, lai precizētu maksājuma summu. Apmaksāju pēdējo maksājumu un tad atnāca e-pasts par tieši tādu pašu summu, ka esmu palikusi parādā vēl 7€ ar centiem par kaut kādu pakalpojumu. Lai nebūtu problēmas turpmāk, apmaksāju arī šo summu. Bet biju vīlusies šajā iestādē.
Un tagad man mieru neliek, katru mēnesi zvana kārtējais menedžeris un piedāvā “tikai man” draudzīgus kredītus. Vaļā no viņiem nevar tikt…

S Sergejs Glazovs 14.12.2023

Es arī reizi nedeļā saņemu kredīta piedāvajumus "ar draudzīgiem procentiem".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы