www.sudzibas.lv Banknote.lv Loti slikta attieksme pret klientiem

Banknote.lv - Loti slikta attieksme pret klientiem

Bravūrīga attieksme no darbinieka puses (stresains)
speciali cenšas nepieņemt no cilvēka preci meklē ieganstus lai pēc pus stundas nogaidīšanas beigas atteiktu. Pus stundu nepieņēma klientu kamēr to varēja darīt 31.072023 ja cilvēkam ir problēma sava dzīve tad nevajag to izgrūst pret klientu. Mēģināja man iestāstīt ka prece ko atnesu nepieder man jo dzīvesbiedres google konts bija uzlikts ko pats uzliku un varu noņemt. Šādi darbinieki bojā atlikušo dienas dalu.

31.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 14.08.2023

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Ответ от Banknote Ответ от представителя 03.09.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

9

Комментарии (2)

Lokidreamsnake 31.07.2023

Vajadzēja noņemt. Darbinieks vienkārši padomāja, ka prece ir zagta. Vienkārši piesardzīgs ļoti.

T taisnibascinitajs3 31.07.2023

Nebūtu jau pirmais bāleliņš, kurš piesmej daiļaviņu un nakts aizsegā aiznes viņas pūriņu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы