www.sudzibas.lv Banknote.lv Krāpšana, preces/naudas neatgriešana

РешеноBanknote.lv - Krāpšana, preces/naudas neatgriešana

Nopirku Aleksandra Čaka 108 Banknote filiālē telefonu, kurš bija bojāts. 18.janvārī nodevu atpakaļ tajā pašā filiālē šo telefonu uz remontu, pretī saņemot Pieņemšanas-nodošanas aktu. Tika ziņots, ka telefons tiks sataisīts vai arī nauda tiks agriezta un pārskaitīta uz bankas kontu. Paņēma gan telefona numuru, gan bankas numuru no manis.
Šodien ir 20.februāris, pagājis ir vairāk kā mēnesis, bet Banknotē neviens neko nezin. Nezin, kur ir telefons, kad būs telefons vai nauda. Remontā telefona nav un neviens nezin, kur viņš ir. Katru reizi filiālē vai nu strādā cilvēki, kuri nav šīs filiāles patstāvīgie darbinieki un attaisnojas, ka vispār neko nezin, vai nu cilvēks, kas it kā vēlas palīdzēt, bet arī neko nezin. Katru otru dienu vai nu zvanu vai esmu filiālē uz vietas, lai saņemtu atbildes, kuras nekad nav. Neskaitāmas reizes tiek ņemts mans telefona numurs un solīts, ka man zvanīšot, kas, protams, nenotiek. Nekad nepērciet neko šajā krāpnieku kantorī. Šodien vai rīt plānoju vērsties Valsts Policijā ar iesniegumu pret Banknote.

20.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Banknote bijušais klients 16.03.2023

Atgrieza naudu.

Комментарии (4)

N Norris 20.02.2023

Aizej vēlreiz un pieprasi preci paskaidrojot ka pretējā gadijumā sauksi policiju un ja neatdod tad arī sauc un raksti iesniegumu par zādzību.

R RunčaĶepa 21.02.2023

Stulbus ieteikumus var iebāzt sev... tur, kur aizsūtīs tevi ar šādu izsaukumu policija. Tā nav viņu jurisdikcija. Kārtība ir cita.

Autors, rīkojies šādi:
Uz Banknote juridisko adresi vajag aizsūtīt ierakstītajā vēstulē iesniegumu par salabotas preces vai naudas atgriešanu, uzraksti, ka ja viņi esot pazaudējuši nodotu preci, būtu ar mieru, ja atgrieztu naudu par šo telefonu. Uzrakstīet pirmo iesniegumu PTAC par šo gadījumu. 15 darba dienu laikā Banknotei ir pamatoti rakstiski jāatbild jums par šo gadījumu. Ja atbilde neapmierina, pārsūtat Banknotes atbildi uz PTAC un rakstat atkātroru iesniegumu.

Vēlreiz pateikšu, ka policija ar šādiam gadījumiem nenodarbojas.

N Norris 16.03.2023

Ja kāds paņem tev piederošu mantu un pēc pirmā pieprasijuma neatdod tas ir konkrēts krimināllikuma pants - zādzība,. Otrkārt kādu policijas izzsaukumu? Tu raksti iesniegumu policijā kurai nav tiesību nepieņemt iesniegumu.. Turklāt pirms raksti paksustini kaut nedaudz savu tukšo Pauri, jo pats nonāc pretrunā ar to ko raksti - citam raksti "stulbus ieteikumus var iebāzt", bet turpinājumā uzraksti vēl stulbāku ieteikumu, turklāt to iesaki pavisam nepareizā izpildijumā. Kāds atkārtots iesniegums ptac?

N Norris 16.03.2023

idiņ,,, ja atsaka remontā vai naudas atgriežšanā BET atgriež preci tikai tad var rakstīt iesniegumu ptac par naudas neatgriežšanu vai preces neremontēšanu, bet kāds sakars ptac ar šo gadijumu - ptac izskata strīdus par preces pazušānu ,nozagšanu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы