Banknote.lv - Krāpšana

Jau otro reizi Banknote filiāle pie ķilu ieķīlāšanas lodziņa patrāpās sieviete jam nav ne mazākas saprašņās par preču novērtēšanu. Pirmās 2 preces kas tika pašrocīgi iegādātas un ieķīlātas pēctam lombarda novērtējā katru uz nieka 25 eiro. Laigan katras preces cena bija pāri pa 100 eiro un preces mazlietotas. Dodoties trešo reizi ieķīlāt metinamo aparātu kas lietots labi ja 3 reizes kops iegādāšanas brīža konstatēju kad atkal šī pati sieviete cenšas apkrāpta piedāvājot atkal 2t pero par preci kas maksa apskatot interneta pāri pa 200 eiro. Vizuālie nav ne skrāpējumi korpusa ne citi defekti. Pat pāriniekam kas sēdēja blakus pie nākama lodziņa bija jocīga sejas izteiksme un skatiens uz ieķīlājamo preci nesaprašana par piedāvāto summu 25 eiro. Gribētu gan piemetināt kad pārbaudot katras preces vērtību interneta jaunai cenas ir atrodamas bet ka tiek noteikta tā varēšanā cik saņemsi par preci ieķīlājot šis attiecīgas preces no šis konkrētas personas puses nav ne jausmas.

21.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 01.12.2023

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Ответ от Banknote Ответ от представителя 02.01.2024

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

A

Комментарии (2)

B Bez_vārds 21.11.2023

Iepērk viņi par centiem preces, taču pārdod par veikala cenām. Tā ir viņu politika. Kautkā būtu viņus jāaptur nevar šitā lekties pret klientu.

not a Karen 21.11.2023

Kas tās par mantām, ko tirgo? Ir zināma izcelsme?
Diezgan aizdomīgi, varēji ss.com tirgot. Tad dabūtu summu kādu vēlies vai vismaz augstāku kā piedāvā šis uzņēmums.

Vispār - privāts uzņēmums un var ņemt un var neņemt tavus krāmus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы