Banknote.lv - Krāpšana

Šorīt jau no paša rīta banknote izbesija. Atsūta kaut kādu debilu SMS, ka man jāveic kaut kāds maksājums. Kaut neko neesmu likusi ķīlā vai ņēmusi uz nomaksu. Esmu tikai pārdevusi veco telefonu. Un tagad atnāk kaut kāda mistiska SMS. Neko nemaksāšu. Lai nemaz negaida. Muļķus te ķer uz stulbumu. Ne uz to uztrāpījāt. Kauns, kad šī čakarētāji pelna šādā veidā. Neesmu viņiem neko parādā. Nolīgstiet normālus pārdevējus lombardā un tad kautko liekat maksāt.

26.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 03.09.2022

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar konkrēto sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

Комментарии (3)

patiesais_ 26.06.2022

Saprotiet to, ka nejau banknote ir vainīga, bet gan cilvēks, kurš norādīta jūsu nummuru speciāli vai nejauši, sajaucot kaut vai vienu ciparu.

B Bez vārda vārds 26.06.2022

Nemaz neienāca prātā tāds variants. Jums tā ir bijis? Paldies.

patiesais_ 26.06.2022

Jā, ir bijis, bet ne banknotē. Tapēc vienmēr norāda nummuru saziņai

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы