LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv Ķer uz muļķi

РешеноBanknote.lv - Ķer uz muļķi

Šis kantoris ir bomba: d
viss jauki un pozitīvi, parāda cik būs jāmaksā un līdz kuram datumam.
Bet tiklīdz apstiprini visu informāciju, lai saņemtu summu, pēkšņi 33 eur jāpiemaksā lai saņemtu uzreiz?
Iepriekš nekur nepieminēja un nerādīja cik būs jāmaksā, lai saņemtu aizdevumu.
Būtu zinājis, ka tādu summu prasīs par saņemšanu - nebūtu pat skatījies.

Lai gatavojas tiesāties par patērētāju maldināšanu!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 09.04.2020

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

Pacco_al 01.02.2020

Nu šī informācija pēc būtības nav slēpta. Kā tu raksti parāda cik būs jāmaksā par saņemšanu pēc tam, kad esi apstiprinājis summu. Var būt tas ir procents no summas, kuru aprēķinā brīdī, kad esi apstiprinājis summu, bez tam līgums vēl nav noslēgts un summa nav izmaksāta. Pieteikuma laikā ir iespējams atteikties, bez jeb kādām sekām.
Savukārt, ja līgums būtu noslēgts un izmaksas brīdī tiktu noņemti 33 eiro, tad tā būtu nekorekta rīcība.
Nekur iepriekš nebija rakstīts? Kur tev vajadzēja to iepriekš uzraustīt?
Lai gatavojas tiesāties!? Jā tikai divas lietas ir neizmērojams - visums un stulbums. Bet ja nopietni, tad nekāds līgums starp Aizdevēju un aizņēmēju netika noslēgs, līdz ar to, nekād juridiskas sekas neiestājās. Tas ka kāds iedomājas, ka komisijas maksa ir jānorāda izlecošā banerī, tiks līdz ieiet lapā ir mazsvarīgi, jo tik pat labi kāds iedomājas, ka pirmajai ir jābūt norādītai procentu likmei, vēl cits, ka pārmaksai, bet kāds cits uzskata, ka pirmajam ir jābūt norādītam maksimālajam vai minimālajam termiņam. Jeb kā teikts parunā - trīs latvieši, pieci viedokļi.
Citus jau visi ir gudri pamācīt, bet pašam ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы