www.sudzibas.lv Banknote.lv darbinieka nekompetence

Banknote.lv - darbinieka nekompetence

Šajā adresē strādā Dace Emsiņa, kura ir nekompetenta. Vairākas reizes ieķīlājām pie viņas mantas, katru reizi ļoti ilgi apstrādā. Esmu dimanta, pastāvīgs klients, ko ieķīlāju, to izņēmu. Vienu reizi par zelta gredzenu, ko nopirku lombardā, ieķīlāju dažas reizes banknote.lv viņa vispār teica, ka nav pārliecināta par to, vai tas ir zelts! Par gredzenu man deva citā banknote filiālē 400eur, bet viņa nav pārliecināta, ka tas ir zelts, pat īsti nepārbaudīja un nepieņēma! Pēc tam atvainojās, kad viņai piezvanīja no citas filiāles par šo gredzenu! Pēdējo reizi vispār, ieķīlāju mazu gredzenu, viņa teica, ka 145eur var dot, bet tā kā es esmu "dimanta klients", tad 155eur var iedot. Es piekritu. Tad, kad viņa jau pabeidza noformēt, izrādījās, ka tomēr nē, 147.12eur izdeva. Biju šokā, nesapratu viņas darbības! Uzskatu, ka šī darbiniece ir nekompetenta un tikai tērē savu un klientu laiku, kā arī liek nervozēt! Šajā filiālē vairs negribās iet un īpaši pie viņas un citiem neiesaku!

21.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 22.11.2022

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

Z

Комментарии (6)

Par gredzenu man deva citā banknote filiālē 400EUR
Pēdējo reizi vispār, ieķīlāju mazu gredzenu, viņa teica, ka 145EUR var dot, bet tā kā es esmu "dimanta klients", tad 155EUR var iedot. Es piekritu.

priekš kā? izskātās pēc mūldēšanas.

Бриллиантовый клиент ломбарда - это хорошо или что-то в жизни пошло не так?

G Gulbenietis 22.09.2022

Ir cilvēki, kuri lielās, ka ir zelta klienti ātro klienu firmās un citi platīna klienti īpašo piedāvājumu zvaņilku firmās :D

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

Tā ir viņu dzīves UZVARA! :D

G Gulbenietis 22.09.2022

*ātro kredītu firmās

alergologs 22.09.2022

Dimanta pastāvīgais klients lombardā - lūk tas ir dzīves sasniegums!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы