LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv Pārdod bojātas preces

РешеноBanknote - Pārdod bojātas preces

Nopirku portatīvo datoru ventspils banknotes filiāle un pirkšanas brīdī viss izskatījās normāli, aizgāju mājās izmēģināt tikko nopirkto datoru un atklājas defekti - baterija neiet, visslaik jātur pie vada; nekādīgi nevar palaist mūziku, nu nekāda nenāk no datora un vēl windows nav aktivizēts un tā aktivizēšana maksā vairāk nekā cik es par viņu samaksāju. Un tagad nākamajā dienā eju prasīt naudu atpakaļ un viņi pasaka ka pats vainīgs ka nepārbaudīju.

13.02.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 20.03.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (4)

really? 13.02.2019

Bus tev vien,lauku zelli, jaturpina iepazisanas portaalos no telefona sedet,esi iepircies! :D
Un logiski,ka lomarda atpakal nenem,tie laimigi,ka kadam ieziedusi.

ramona 13.02.2019

A ko tu gribēji? Lombardā jaunu nopirkt? Pats vien vainīgs. Skopais maksā divreiz

K KasparsDzenītis 06.03.2019

Loģiski nevienā lomdarbā nekādas ''grabažas'' nav jāpērk. Tas ir viņu stulbais un netīrais bizness. Zināms, ka ļaudis turp atbrīvojas no visvisādiem mēsliem.

A Aiga 04.06.2019

Esmu pirkusi dažādas tehnikas lombardā, bet ne reizi nav bijušas problēmas. Uzreiz pasaka ka 24h garantija nav spēkā uz OS un bateriju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы