Banknote - Krāpšana

Kompānija banknote ir negodīga. Preci kura ir mazlietota, bez nevienas skrambiņas, kā jauna uzpērk pa 50 eiro, bet vajadzētu vismaz pa 100 eiro. Jauna prece maksā 199 eiro. Ieķīlāju, jo tagad uz brīdi dīgstāve un vajadzēja naudiņu, ja neizpirktu noteikti pārdodu viņi pa 100 eiro. Normāli uzvārās viņi. Šī pati izsniedz arī aizdevumus ar kosmiskiem procentiem kurus neviens nav spējīgs samaksāt. Šo kompāniju vajadzētu slēgt.

15.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 30.01.2024

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Ответ от Banknote Ответ от представителя 13.02.2024

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы