LV RU
www.sudzibas.lv Baltrem SIA krāpšana, slikts serviss,

Baltrem SIA - krāpšana, slikts serviss,

Šie tā saucamie meistari vienu blīvi mainīja un tā arī nesamainīja veselu mēnesi - atbrauca uz diagnostiku, paņēma par to 20eur, teica, ka pasūtīs nepieciešamo blīvi un atbrauks ielikt, ko vēl šodien nav izdarījuši. Sākumā visu laiku atlika tikšanos, pēc tam izrādījās, ka neko nemaz nav pasūtījuši, solīja sagatavot blīvi un beigās vienkārši klausuli maniem zvaniem vairs neceļ augšā un kad zvanu no cita numura, tad pasakot savu adresi nomet klausuli. Viņiem bez numura mājas lapā ir vēl viens 29629128.

Nav jēgas ar šiem cilvēkiem ielaisties, pieauguši vīrieši acīmredzot nemāk nedz plānot savu laiku nedz remontēt. Es biju šokā, ka tā var rīkoties pieauguši cilvēki - prātiņš tur nav daudz...

La

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы