РешеноBaltic Escon - Krāpšana

Projekts Pfluga nams Rīga, Valdemāra iela 4, kuru attīsta Sia Growestate. Labprāt noslēgs ar jums rezervācijas līgumu un paņems rezervācijas maksu. Par savu naudu, ja iemaksāsiet rezervāciju varat aizmirst. Solījumus par dzīvokļa izbūvi, remontu, sadali (tur ir kopīpašums) un reģistrāciju zg noteiktajā laika izpildīt nespēja. Firmas īpašnieks, Danijas pilsonis ļoti laipni komunicē un Sola naudu atgriezt bet solījumu nepilda.

Жалоба успешно разрешена esconscam 06.09.2023

Atrisināts. Sūdzība nav aktuāla.

E

Комментарии (1)

L LB1 09.12.2023

Forsi, ka Jums atrisinata! Man javersas tiesaa, Jau taa tika apstiprinats parada atmaksas grafiks, kurs man ir reäli neizdeviigs, bet to pashi sie ´´biznesemni´´ ignore. Iesniegums policijä, par kräpsanu grupä tiks arii sniegts. Nomaminijushi nosaukumu uz Reno Art, un izskatäs, ka turpina savu rezervacijas maksu ´´biznesu ´´

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы