LV RU
www.sudzibas.lv Baltic Data Slikta serviss, manta bojāta no kastes

Baltic Data - Slikta serviss, manta bojāta no kastes

Tika nopirkts jaunais blaupunkt skrējritenis Akropoles Baltic Data veikalā. Tiko izņēmu to no kastes - izrādās, kā pakaļējā riepa nav uzpumpēta, un uzpumpēt to fiziski nevar, jo tā vispār netur atmosfēru. Vērsos pie veikala darbiniekiem, lai uzreiz apmainīt preci vai atgriezt naudu - un saņēmu atbildi, kā var tikai atgriezt preci caur garantijas remontu.
Un esošajā brīdī jau otro (!) nedēļu gaidu kaut-kādu atbildi, kad es zvanu, lai sarunātu preces apmaiņu vai naudas atgriešanu - man visu laiku saka, kā tas “neiekļaujas procesā”. Šodien, kad zvanīju atkal, lai atrisinātu situāciju, operators vispār pabeidza zvanu, tiko es pateicu, kā mani neapmierina viņu risinājums.
Sliktākais serviss, ko biju vispār sastapis Latvijā uz doto brīdi. Esiet vismaz godīgi pret saviem klientiem.

01.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ma

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы