LV RU
www.sudzibas.lv Baltic Data Krāpšanas ar garantiju

Baltic Data - Krāpšanas ar garantiju

14.12.2019 Gada nopirku datoru, iedeva garantiju čeku. Pēc kāda laika man garantijas čeks pazuda, gāju jauta vai iespējams saņemt čeka kopiju? Pārdevējs atbildēja, ka garantijas nebūs jo čeks ir zaudēts, līdz ar to zaudēju 2 gadu garantiju.

Комментарии (4)

Saivii 24.01.2020

Pats nozaudeeji cheku un kaads kompaanijai ar to sakars? tieshaam domaa,ka vinji glabaa 100 gadu vecus chekus? ...

N Noboby 24.01.2020

Tas ir svarīgs dokuments kurš ja nemaldos jāglabā vismaz 5 gadi, un ja tiek pieprasīta kopija, tā ir jāizsniedz

ramona 24.01.2020

Par ko sudzība? Kur tur krāpšana?

Ventilators 24.01.2020

Piekrītu pārējiem, ka allējaties par to ka bijāt līkrocis. Baltic Datai ar to nav nekāda sakara. Čeka kopijas glabājas, bet kā vienmēr tām tā vnk nevar tikt klāt.

Pat ja jums nebūtu čeks bijis, šajos laikos mēdz arī pavadzīmi rakstīt ārā (kā teikt dot klientiem abus). Tas arī skaitās pirkuma dokuments un tad tik tiešām ka pofig ka čeka nav. Ja veikali piekopj vēl modi dot tikai čeku + savs garantijas talons nu tad tiešām pats esat vainīgs pie nozaudēšanas.

Pēc rakstītā, jūs izskatās neko neesat darījis lietas labā, kā tikai runājuši klātienē ar veikalu. Un jums nav patikusi skarbā patiesība, ka nafig čeka kopiju jums dot. Un kādam vēl atcerēties ka tieši jūs bijāt kas pirkāt, nevis nozagāt kādam uz ielas.
Iesaku uzrakstīt e-pastu (vai klātienē nodot) un norādīt pirkuma datumu + datora modeli + datora sērijas numuru. Minēt kurš pārdevējs apkalpojis. Un to visu apkopot kā iesniegumu ar lielu lūgumu izsniegt jums pirkuma dokumentu (nevis garantijas čeks. tāds čeks īstenībā neeksistē). Un cerēt, ka Baltic data izpildīs jūsu lūgumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы