www.sudzibas.lv Baltic Data Histēriska reakcija, zaudējāt klientu

Baltic Data - Histēriska reakcija, zaudējāt klientu

Šī nav ''sūdzība'' tādā nozīmē, ka kāds no jums kaut ko vēlētos, šis ir paziņojums, ka esat zaudējuši klientu viena histeriska, covid panikā sajēgu zaudējuša darbinieķeļa darbinieka dēļ. Es saprotu, ka lielveikalos var pastāvēt ierobežojumi groziņu dēļ, kaut gan vairs neatceros, kurš dienā un pat mēnesī redzēju pilnu lielveikalu. Bet histērija par groziņiem, kad cilvēks ir vienīgais visā veikalā, ir nevietā. Kā jau teicu, viena histēriska darbinieķea un vēl otra dē esat zaudējuši klientu uz mūžu. Pat nemēģiniet reaģēt uz šo paziņojumu, tagad ir mana kārta varenā balsī paziņot es ar jums vispār nerunāju.

Vissliktākais serviss, ko esmu jebkad redzējis.

Kā jau teicu - pat nemēģiniet reaģēt, es ar jums vispār nerunāju.

29.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (30)

D Dreiks 29.01.2021

Sūdzība par neko! :D
Sūdzības autors apvainojies pats uz sevi.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Tēmu komentēt nespējīgajam analfabētam ar palamu Dreiks. 1. Tā nav sūzība, tas ir paziņojums, ka viena histēriska darbinieķeļa dēļ viens uzņēmums ir zaudējis klientu. 2. Pie tam izteikts pilnigi mierīgi. Te kārtējais covid paniks dēļ lasītprasmi zaudējušais bnevarēja izlasīt vienkaršu pziņojumu vai iedarbojās padomju verga dvēselēm rakstrīgais naids pret tiem, kas gaida normālu attieksmi?

E eksperts1 29.01.2021

Pilnīgs auns tu esi. Epidemoloģiskie ierobežojumi attiecas uz visiem, tevi ieskaitot.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

aunam ar FSB aģentūras palamu ''ekspertelis1''. Histērija par groziņiem telpā,kur tāpat atrodas 1 pircējs, nekā nemaina epidemioloģisko situāciju. Koo nu, tēmu komentēt nespējīgais auns?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Starp citu, tēmu komentēt nespējīgais auns, tajā pašā nedēļā apstaigāju lielveikalu, cilvēku bija maz, groziņu nepaņēmu. Histērisko darbinieku skaits - 0. Bet dažos mazos veikalos groziņi vispār nepastāv kā šķira, to agrāk nav bijis un nav arī tagad, un ar nevienam histērija nerodas. Tajā paša valstī un tajā pašā epidemioloģiskajā situācijā. Ko nu, tēmu komentēt nespējīgais auns?.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Un, tēmu komentēt nespējīgais auns, ne epidemioloģiska situācija, ne pasaules karš neatceļ elementāru uzvedbu, kura arī attiecas uz visiem. Kāds darbinieķelis tā nedomāja - lai turpina tāpat un atbaida vēlctus klientus, laikam to parak daudz.

E eksperts1 29.01.2021

Ļoti spējīgais Niknais lietotāj!
Pēc tā cik Jums ir brīva laika, lai rakstītu un komentētu sūdzības, ir skaidrs, ka sievietes Jums nav bijis ļoti sen. Spiediens uzkāpis.
Runājot par noteikumiem - nav starpības, veikalā ir 1 cilvēks vai 101. Noteikumi ir jāievēro visiem un visur. Citur kāds ievēro un aizrāda, citur nē. Ne jau Jums būs jāmaksā sods, kuru uzliks konkrētajam komersantam.

M Mego izmeklētājs 29.01.2021

Full moon

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

To tu par sevi, tēmu komentēt nespējīgais? Es atškirībā no tevis neesmu gulagu vergs un esmu pieradis, ka pret mani izturas normāli. Ir ko atbildēt, tēmu komentēt nespējīgais?

M Mego izmeklētājs 29.01.2021

Palasot ši histēriska sudzibas autora komentārus un to kā uzsver nespēju ,liekas sī nespēja ir skārusi vinu pašu

G Grimnir 29.01.2021

Pag, tu jau nevarēji tikt apkalpots nemaz bez tā groziņa. Tātad tu klients ar neskaities. Klients nav zaudēts, jo tu tāds neesi bijis. xD

Un kāds tur servisam sakars ar to, ka tu nespēj ievērot ļoti vienkāršu noteikumu? Nākamreiz varbūt iesi uz veikalu ar galvā uzmauktām piedirstām apenēm un ar dusmosies, ka neapkalpo?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Nu tātad neesmu bijis un nebūšu, ko arī vienmēr esmu teicis. Par ko trollings un strdēšanās pašam ar sevi?

Un servisam sakars tāds, ka serviss zaudē klientus. Par apenēm laikam strīdies pats ar sevi, trollīt?

G Grimnir 29.01.2021

Vienīgais trollis te esi tu. ja negribi ievērot likumus un sabiedrības normas - dodies uz mežu un tur arī viens dzīvo. Pagrūti tev ar domāšanu, redzot, ka uz jebkādiem komentāriem atbildi principā ar vienu un to pašu - ar iztēli bēdīgi, laikam ar loģisko domāšanu arī. Tā laikam notiek memory water lietojot ikdienā - bēdīgi.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Vienīgais trollis te esi tu, tēmu komenhtēt nespējigais. Nepaveicās, no manis tādi dabū pretī, ka maz neliekas. Atkārtoju,tēmu komentēt nesopējīgais trolli- viena histēriķa iegribas nav sabiedrības normas, bet tu trolli mani nekur nesūtīsi, es tevi pašu tā aizsūtišu, ka tu gadiem iesi, kā tie Magelāna ceļa biedri. Par loģiku - gribi pastrīdēties un ciest sakāvi vai jau gļēvi aizbēgi, trolli?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Tēmu komentēt nespējīgais, likumsi vai nu ir racionali pamatots vai tam nav tiesību pastāvēt. Starp citu, trolli, ''likums'' nozime kaut ko tādu, ko likumdevēji ir apsprieduši un balsojusi menešiem, un jebkurā šī procesa osmā likumu var atsviest atpakaļ un noraidīt. Viena birokrāteļa iegriba nav likums. Bet sabedrības normas vispar nemitīgi mainās un, ko tu uzskati par normu, var būt pilnīgs sviests no manas puses skatoties. Kas arī notika šajā gadījumā - viena sabiedrības daļa (covid histeriķi) meģināja uzspiest savas normas kādam, kas nepieder pie šīs daļas, un rezultāts ir tāds, kāds ir, viens covid histērisks kantorelis uz visiem laikiem zaudēja klientu :D un abas puses ir pilnīgi apmierinātas, bet tu, trolli, esi trešais liekais šajā jaukajā stāstā. Skaidrs?

J Jaunbērziņs 29.01.2021

Kārtējais es esmu klients un cilvēkam kas strādā veikalā ir jāpakļaujas man, jo esmu pārāks par viņu. Nekas ka valsts likumdošana šobrīd aizliedz apkalpot klientu bez groziņa un pārkāpuma gadījumā ne tikai saņems sodu bet tiks apturēta tā darbība līdz krīzes situācijas beigām. Bail pat iedomāties kā tiks sodīts darbinieks kas šos noteikumus pārkāps un kāds būs viņa sods... bet tev jau protams vienalga... pārdevējs priekš tevis nav cilvēks.. man nauda kā spaļi un visiem man jāzemojas...

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Kārtējais padomju sistēmas vergs, kurš ir gatavs pakļauties jebkura histēriska darbinieķeļa lēkmēm. Bet es tāds neesmu. Par valsts likumdošanu viltus ziņa. Ir veikali, kiur groziņi nekad nav pastāvējuši ka šķira, tas ir mazos veikalos, kur groziņu nekad nav bijis, un arī lielveikalā var ieiet tāpat; sliktākajā gadījumā es būšu kaut ko sameklejis un man pie kases lūgs (nevis histēriski ķercot pieprasīs) to groziņu paņemt, ja lūgums tiks izteikts cik necik adekvāti, es paņemšu. Un bail pat iedomāties, kā tiktu sodīts darbinieķelis situācijā, kad bez mums abiem neviena nav, viņu drosi vien ceptu dzīvu, izstoepjot procedūru garuma uz nedēļu :D Refdzi, gulagu vergs un covid histēriķi, es esmu pieradis pie dzīves civilizētā valstī, kur mes ar pārdevēju abi esam cilvēki; esmu bijis valstīs, kur pārdevējs sasveicinās (viņus tā māca) un atvadoties paldies saka (nu bet tās tādas smalkas fraču manieres, gulagu vergiem nesaprast) un, padomju cilvēk, Eiropā (nezinu, kadā otalitārā caurumā tu dzīvo) normāla attieksme ir no abām pusēm neatkarīgi no tā, par kādu cenu cilvēks iepērkas - jo vinš taču var aiziet pie konkurenta, vai ne? Un neviens neviena priekšā nezemojas, abas puses ievēro elementāru pieklājību, ja saprati, ko es domāju, tu, gulagu vergs. Tā kaut kā, padomju verga dvēsele. Turpini paciest visu no valdīklam, drīksti sajūsmā spiegt.

J Jaunbērziņs 29.01.2021

Pirms ko apgalvo izlasi tirdzniecības ierobežojums krīzes situācijā kas šobrīd ir ieviesti. Te īss citāts
"bez groziņa, ratiņiem vai somas apmeklētāju atrašanās tirdzniecības vietā ir aizliegta" bet nu protams uz tevi tak tas netiecas.. tu tak esi izredzētais.
Un interesanta ir tava vienlīdzības uztvere... Nevis darbinieks bet darbinieķelis.. Un kad es ienāku veikalā darbinieķelim ir pirmajam mani jāizrunā "labdien pavēlniek" jo kā tu pats saki viņus tak tā apmāca . Un aizejot no tevis jāatvadās ar "paldies ka ienācāt un pagodinājat mūs ar savu klātbūtni".. kkā neliekas ka tu īsti izproti manieres un vienlīdzīgu attieksmes un pieklājības nozīmi. Bet nu protams tie tak nav priekš tevis cilvēki tie jau ir tikai darbinieķeli kas nedrīkst nezemoties tavā priekšā.. Labāk iedzer kādu nomierinošo un nedodies iepirkties līdz krīzes situācijās beigām... ir tak piegāde uz mājām.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Pirks sākt histēriski kviekt par izredzētajiem, padoma, kas esi tu pats. Sevi drīksti uzskatīt par vergu, bet tikai sevi, ne mani. Un, trolli, man nav laika meklet un lasīt visus iespējamos jukušo valdīklu ierobežojumus. Tāpec es drīkstu pieņemt, ka valdīklas nav jukuši.
Mana vienlidzības izpratne ir normāla. Attiecības no abm pusēm ir vienādi labas vai vienādi sliktas; tatad tips, kurš histēriski ķērc, nav nekas citskā darbinieķelis. Nu tagad par pārējo, speckurss gulagu vergiem. Dažās citās valstīs pilnīgi visus veikala ienākošos sagaida ar ''labdien'' (uz ko puslīdz normalam cilvēkam iedarbojas reflekss atbildēt ar to pašu ''labdien'') un atvadoties normāli cilvēki, ja nav padomju bandītu midzeņos auguši, saka ''uz redzēšanos'' (paldies nav obligāts, es uz to neuzstāju.) Redzi, tāda ir ABPUSĒJI VIENĀDAS pieklājības nozīme. Ja esi iedomajies kaut ko vairāk, strīdies pats ar sev. Labākm bēdz no strīda, kurā esi bezcerīgi sakauts, un netrolļo vairāk, dabūsi vēl.Skaidrs, covid panikotāj?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Vienīgais, kā vari palidzēt šim (es uzstāju uz savu terminu izvēli) darbinieķelim, ir neturpināt strīdu; es par viņu jau esmu pateicis to, ko esmu pateicis, bet, ja neviens man nedos iemeslu teikt vairāk, ar šo strīds būs beidzies :D

J Jaunbērziņs 29.01.2021

Šeit histēriski kliedz tikai tu. Un viedokļu apmaiņa nav ne strīds ne sacensības kur var uzvarēt vai zaudēt. Redzi sanāk ka tu pārmet darbiniekam ka tas pilda savu darbu. Jo tu nelasi ne likumus, ne paziņojums pie veikala ieejām nedz arī dzirdi ko saka visos veikalos info audio paziņojumi. Un pie aizrādījuma izteikuma kurš noteikti nebija izteikts ne histēriski ne arī kā savādāk, tev rodas pretenzijas jo kā kāds uzdrīkstas tev ko noraidīt. Man nekad dzīvē nav nācies sastapties ar nelaipni pārdevēju jo zinu ka uzvesties sabiedrībā. Cilvēki atbild tev tā kā tu tos uzrunā nevis bez iemesla uzbrūk .. vaina 100% visa sākumā ir tava pašā uzvedībā.. ko arī redz tevos komentāros.. jebkurš kā viedoklis nesakrīt ir vergs muļķis un tak bez tevis neviens nav bijis ārzemēs... ja uzskati ka visur citur viss ir labāk tad esi bijis ārpus latvijas maz katrā vietā ir savi mīnusi un pulsi. Izbaudi dzīvi nevis rūc uz visiem un visā mēģini atrast muļķus.
P.S lai būtu padomju vergs būtu tie jāpiedzīvo man vēl kaps neelpo pakausī

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Šeit hstēriski kleidza kāds Jaunbērziņš, nekādi nevarot samierināties ar manu paziņojumu, kas pat nebija adresēts viņam. Un viedokļu apmaiņa var būt strīds un strīdā var būt uzvarētāji vai zaudētāji. Redzi, sanāk, ka es informēju, ka neesmu apmierināts (vienalga kāda iemesla dēļ) ar šiem te un es no siem te vairs neko neperku, tas ir pilnīgi normāli uu, ak šausmas, pat legāli :D Tālāk. Noteikti bija histērisks, spiegošanas aparatūru līdzi nenēsāju un ierakstus neizdaru, tāpēc parādīt nevarēšu, bet viens no mums (es) ir tur bijis un otrs nē, tātad strīdam nav priekšmeta :D Un te neviens nepārstāv grupu ''jebkurš'', te katrs pārstāv pats sevi :D Bet būt vai nebūt tur vai citur nenozīmē iegaumēt. Var stāvēt blakus un neko nesaprast, un var saprast to, ks noticis citās vietā sun pat laikos :D Bet muļķi nav jāmeklē, viņi pasi piesakās :D
Daudz kam nav nācies ar kaut ko sastapties. Kas nebūt nenozīmē, ka tas neredzētais vispār nepastāv.
P.S. Nav obligāti piedzīvot padomju laikus,lai būtu to vergs. Var nebūt nevienu dienu nodzīvojis PSRS un mīlēt tās sistēmu, un var visu mūžu nodzīvot PSRS un šo sistēmu ienīst. Tas ir ļoti individuāli.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Tagad fakti sakauj viltus ziņas:
- Nu nepietiek man laika lasīt visus iespējamos lēmumus. Es nedomāju, ka pat profesionāls politikis vai ierēdnis var to visu paspēt, droši vien katrs lasa tikai to, pie kā pats strādā. Kaut gan viņam tas ir maizes darbs (man nav).
- Nav arī nekādu paziņojumu, vismaz ne visur.
- Un nav nekādas audio informācijas par visiem iespējamiem aizliegumiem, vismaz tajā vietā un laikā nebija.

J Jaunbērziņs 29.01.2021

Redz ja tu tiešām būtu vēlējies uzņēmumam izteikt savu viedokli un tā rezultāta sekas, tad būtu rakstījis uzņēmumam. Bet tā vietā izvēlējies veidot publisku paziņojumu foruma tipa lapā mēģinot to nosaukt par manifestu. Tad arī samierinies ka būs cilvēki kas izteiks domu ka nepiekrīt tev pat ja tur nav bijuši, jo tavā stāstā paustā informācija liekas pat ļoti pārspīlēta un par nepatiesa

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Redz nevajag fantazēt, ko otrs būtu darījis vai domājis, jo otrs ir otrs un tād skā viņš pasaulē ir tikai viens :D Ir 10 000 iemeslu, kāpēc cilvēks var nevēlēties rakstīt, piemēram, nekādu atbildi tāpat negaida un vienkārši nevēlas mētāt savu e-pastu apkārt pa pasauli (elementārs datora lietosanas drošības noteikums). Forumi, cik man zināms, ir legāli, bet par ''manifestiem'' te kāds strīdas pats ar sevi,es šo vārdu neesmu lietojis. Tāpat es nekad neesmu teicis, ka citiem nedrīkt būt pretējas domas (atkal kāds strīdas pats ar sevi) bet man tieši tāpat drīkst būt manējās un es drīkstu pie tām palikt :D Attiecibā uz to, kas kurem liekas, rēgojas utt.,mūsu gudrie senči tādās reizēs ar labo roku izveidoja krusta zīmi :D
i

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Un kādas tādas sekas var būt faktam, ka viens cilvēks beidz pirkt preces no viena uzņēmuma, kas tās pārod? Katru dienu miljoniem cilvēku visā pasaulē iepērkas pirmo reizi un miljoniem citu - pēdējo. Tas ir dabas likums :D

R RXX 29.01.2021

Niknā Lietotāja atzinas:
a) strīdam nav priekšmeta;
b) nepietiek man laika lasīt visus iespējamos lēmumus;
c) Un neviens neviena priekšā nezemojas, abas puses ievēro elementāru pieklājību, ja saprati, ko es domāju, tu, gulagu vergs. Tā kaut kā, padomju verga dvēsele.
Aizraujoša lasāmviela! 😁 Tiešām izklaidējoši! Vai šis ir tas pats Niknais, kuram vienmēr rēgojas Kremlis?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Un, trolli, es esmu mierīgs kā pitons pēc barošanas; bet savus fantāziju tēlus, kas neesmu es, apspried pats ar sevi, man garlaicīgi tavas iedomas klausīties.

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Analfabēt, kur es būtu lietojis vārdu ''pavēlniek''? Un, pat ja es būtu virtuālais feldmaršals, bet viņš mans virtuālais ģenerālmajors, tas ir virtuālajā pasaulē, bet reālajā pasaulē mēs esam mēs un pilnīgi pietiek ar ''labdien - labdien'' un ''uz redzēšanos - uz redzēšanos''. ja viņš man pateiks paldies, es jutīšu pienākumu atbildēt ar to pašu. Kurā gadā mēs (Latvija) de facto izgājām no PSRS, vai tiešām 1991.?

N Nikns Lietotājs 29.01.2021

Te ir īss piemērss, kādā gadījumā cilvēkam var nebūt ne groziņa, ne ratiņu, ne somas. Mazs/vidējs veikals, kurā ratiņu nekad nav bijis, tāpat nav ari groziņu un nekad nav bijis,bet somu cilvēks nav paņēmis, jo aiznesīs tāpat rokās. Tātad, formāli birokrātiski pieejot noteikumiem, šis veikals jāslēdz kā sevišķas bīstamības covid perēklis, pat ja tajā nekad nav vairāk par 1 pircēju un visbiežāk nav neviena? Ar ko jūs karojat, covid panikotāji? Paši ar sevi? Vai varbūt ar loģiku?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы