www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss

Balta - Slikts serviss

Neiesaku izmantot As Balta apdrošināšanas pakalpojumus, jo divas reizes gada laikā esmu saskaries ar atteikumiem kompensācijas izmaksām.
1. Par nekustamā īpašuma nodarītajiem Vētras bojājumiem un 2. Par lidmašīnas aizkavēšanos 20.07.2022. Par 16 stundām. Atteikuma iemesls, aizkavēšanās notikusi mītnes zemē nevis ārzemēs.
Roberts.

26.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 29.08.2022

Labdien, Robēr!

Paldies par ierakstu - mums ir svarīgi, ka pieņemtais lēmums ir skaidrs un saprotams!
Ja pēc saziņas ar atlīdzības ekspertu, joprojām ir kādi neatbildēti jautājumi vai neskaidrības par pieņemto lēmumu, labprāt to skaidrosim.
Lai izvērtētu konkrēto situāciju un sazinātos ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts). Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādīt savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu,
BALTA

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы