www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss

Balta - Slikts serviss

Cietu CSN negadījumā, kurā neuzmanīgs autovadītājs sasita manu automašīnu. Tika bojāts bamperis, spārns, disks un durvis. OCTA Balta eksperts, apskatot bildes, secināja, ka durvis ir no cita CSN, kautgan skaidri redzams, ka tā pati krāsa un svaigas švīkas uz durvīm. Balta eksperts dzīvē nemaz nebija apskatījis manu auto. Telefoniski atbildot uz manu jautājumu, Balta eksperts norādīja, ka ir ar lielu pieredzi, pataisot mani par muļķi. Man nav patīkami tērēt laiku un līdzekļus, lai pierādītu to, kas ir acīm redzami. Arī servisa darbinieki norādīja, ka tas ir viena CSN gadījums.

08.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 10.08.2022

Labdien,

Paldies par Jūsu atsauksmi! Mums patiesi žēl, ka esat saskāries ar negatīvu pieredzi. Klientu pieredze un saprotami noteikumi ir patiesi svarīgi, tāpēc novērtējam Jūsu ziņu!
Mūsu kolēģi pēc tās saņemšanas ir veikuši rūpīgu situācijas izpēti un sazinājušies ar Jums par risinājumu.

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

Комментарии (3)

P PatiesiibasMeka 08.08.2022

Jums cienītā ar sūdzību pie LTAB jāvēršas, tur ātri vien šādus baltas faķīrus izārstēs

P PatiesiibasMeka 08.08.2022

Pardon, CIENĪTAIS

E Ervīns Jakovļevs 08.08.2022

Tā arī darīšu 👍

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы