www.sudzibas.lv BALTA Reklamētais COVID pārklājums ceļojuma apdrošinašanai nedarbojas!!!

РешеноBalta - Reklamētais COVID pārklājums ceļojuma apdrošinašanai nedarbojas!!!

Balta piedāvā ceļojuma apdrošināšanu, kurā iekļauts Covid pārklājums, tas ir, ja gadījumā, ja pirms ceļojuma saslimstat ar Covid vai kļūstat par Covid kontaktpersonu, ceļojuma izdevumi tiek atlīdzināti! Šis punkts ir neloģisks un var būt neizpildāms, jo pēc līguma noteikumiem, jums aizliegts 72 stundas saslimt vai kļūt par Covid kontaktpersonu! Diemžēl mums gadījās iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polisi šajā kompānijā un kļūt par Covid kontaktpersonām ātrāk par 72 stundām pēc polises noslēgšanas, jo skolā bērnam tika uztaisīts obligātais kopējais Covid tests, kurš par nelaimi bija pozitīvs! Sakarā ar šo situāciju balta mums atteica atlīdzības izmaksā, jo mēs esam kļuvuši par Covid kontaktpersonām nelaikā!
Balta nekādā veidā ar mums nesazinājās, Nepalīdzēja, nepakonsultēja! Truli pieņēma lēmumu atteikt izmaksas! Burta kalpi!
Neiesaku iegādāties balta ceļojuma apdrošināšanu, jo šajā laikā mēs nevaram kontrolēt, kad saslimt vai kļūt par Covid kontaktpersonu!

29.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 04.11.2021

Labdien!

Paldies par Jūsu ziņu – mums ir ļoti žēl dzirdēt par Jūsu sarūgtinājumu un Covid-19 iejaukšanos ceļojuma plānos. Vienlaikus vēlamies norādīt, ka BALTA ceļojumu apdrošināšanas noteikumi ir visiem publiski pieejami, tajā skaitā atruna par polises spēkā ceļojuma atcelšanas riska spēkā stāšanos ir minēta arī mūsu mājaslapā pie ceļojumu apdrošināšanas produkta izklāsta: https://www.balta.lv/lv/privatpersonas/celojumu-apdrosinasana

BALTA apmaksā šo risku, ja polise tiek iegādāta laicīgi pirms ceļojuma apdrošināšanas kontekstā jeb vismaz 120 stundas pirms ceļojuma uzsākšanas un vismaz 72 stundas pirms testa veikšanas.

Vienmēr aicinām klientus gan laicīgi iegādāties polisi, lai konkrētu risku aizsardzība stātos spēkā atbilstoši noteikumiem, gan arī rūpīgi iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem pirms polises iegādes, kas ir jo īpaši būtiski patlaban, kad ceļošana ir apgrūtināta saistībā ar pandēmijas situāciju visā pasaulē.

Mēs saprotam Jūsu sarūgtinājumu, vienlaikus, pieņemot lēmumu par atlīdzības izmaksu, mēs balstāmies apdrošināšanas līgumā minētajos noteikumos.

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

Жалоба успешно разрешена Edgars Timoskans 05.11.2021

Atlīdzības pieteikums tika pārskatīts un pieņemts pozitīvs lēmums - izmaksāt atlīdzību!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы