www.sudzibas.lv BALTA Neceļojiet ar Balta polisi - nedrošākais "ceļabiedrs"

Balta - Neceļojiet ar Balta polisi - nedrošākais "ceļabiedrs"

Lai ceļojumā (ārpus es) justos droši, kā ierasts iegādājos "Drošākā ceļabiedra" (kā norādīts balta mājaslapā) polisi ar visiem piedāvātajiem riskiem, tajā skaitā risku ar segumu 200eur apmērā lidojuma aizkavēšanās gadījumā.
Mājupceļā lidojums aizkavējās vairāk kā par 12 stundām. Iemesls - lidsabiedrībai bija nepieciešams laiks aizvietot turpceļā saslimušu apkalpes locekli drošības nolūkos.
Joprojām ar balta polisi jūtoties droši, nolēmu laiku līdz izlidošanai pavadīt lidostai tuvākajā viesnīcā, kur arī ieturēju minimālas brokastis un pusdienas. Liels bija mans pārsteigums, kad balta atteica kompensēt izdevumus, jo lidojuma aizkavēšnās iemesls neatbilst balta noteikumiem un kavējuma definīcijai - izdevumus kompensē tikai tad ja lidojums kavējas tehnisku vai laika apstākļu dēļ! Acīmredzot, jebkuru citu kavēšanās iemeslu dēļ, pēc balta noteikumiem un uzskatiem, ceļotājam ēst, dzert un gulēt negribas. Turkāt balta nespēja izskaidrot ar ko pēc būtības pasažierim atšķiras reisa gaidīšana, ja tas kavējas tehnisku iemeslu dēļ, no gaidīšanas ja tas kavējas citu iemeslu dēļ.
Lidsabiedrība, protams, kompensē izdevumus, bet tikai savos noteikumos paredzētā apjomā, kas manā gadījumā bija 8eur. Šoreiz maldīgi paļāvos uz ceļumu apdrošināšanu, kas nodrošina papildus drošību un ir domāta tieši šādiem neparedzētiem gadījumiem.
Vēl jāpiebilst ka pieteikuma izskatīšana Ilga vairāk kā divas nedēļas (termiņš gan tika ievērots) .
Līdzīgā gadījumā cita sabiedrība kompensāciju izmaksāja nākamajā rītā pēc pieteikuma iesniegšanas bez jebkādiem izņēmumiem un jautājumiem.

11.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 12.01.2023

Labdien!

Paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga!

Latvijas iedzīvotāji 16 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja - skaidri un saprotami noteikumi un augstas kvalitātes apkalpošana ir mūsu prioritāte.

Lai izvērtētu konkrēto situāciju un sazinātos ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts). Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected], un norādīt savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu

AAS BALTA

S

Комментарии (3)

R RXX 12.01.2023

Kas rakstīts polises noteikumks, kuru, protams, izlasīji?

J Jureta 12.01.2023

Aviokompānijas darbinieka nomaiņa arī pēc būtības ir tehnisks iemesls, jo lidmašīna bez tā nevarēja lidot. Skaidrs, tad no Baltas jāizvairās.

M Mixx 13.01.2023

BTA ir ļoti slikta apdrošināšanas kompānija neko negrib maksāt

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы