LV RU
www.sudzibas.lv BALTA Krāpšana, slikts serviss

Balta - Krāpšana, slikts serviss

Manai baltas kartei ir iespēja atgriezt naudu par sportu.
Bija mēneši, kad savu gada abonamentu maksāju pāris mēnešus uzreiz par pagājušo un esošo.
Viss tika atgriezts, bet pēdējo reizi man atteica. Sūtiju viņiem piemēru no iepriekšējās reizes ar screenshot no bankas un viņu apstiprinājumu, rezultāts, liek atgriezt naudu viņiem, jo lūk viņi esot man atgriezuši naudu nepareizi. Tā nu lūk esmu apčakarēts uz 100+ euro, kas parastam latvietim labā gadijumā ir sestdaļa algas. Serviss ir ļoti slikts, pa telefonu aģenti būs nelaipni un centīsies piesieties par katru mazāko kļūdu, nebūs izpalīdzīgi. Kopumā ar baltu visu laiku ir kaut kāds čp, iestādes kuras ņem pa tiešo baltas karti pēkšņi nepieņem.

Nevienam cilvēkam neiesaku šo kompāniju, nervus pazaudēt var ātrāk kā tiešām gūt kādu labumu.

Lūdzu izvērtējiet šo situāciju un cerams jums palīdzēs mans piemērs.

Tālākais stāsts par to vai mani piespiedīs maksāt viņiem nav skaidrs.

Комментарии (1)

AASBALTA Ответ от представителя 11.04.2018

Labdien!

Paldies par komentāru. Lai varētu noskaidrot radušos situāciju, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs vai e-pasta adrese) un konkrētā gadījuma apraksts. Aicinām sazināties ar mums, nosūtot vēstuli uz elektroniskā pasta adresi [email protected] ar problēmas aprakstu un sniegt savu kontaktinformāciju, lai varam ar Jums sazināties.

Ar cieņu
BALTA

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы