www.sudzibas.lv BALTA Krāpšana

Balta - Krāpšana

Pirms vairākiem gadiem biju saplēsis krustenisko saiti. Pirms gada nolēmu nopirkt baltas dzīvības apdrošināšanu. Menedžeris apgalvoja ja būs vēlreiz tāds gadījums tad balta visu segs, jo operācija bija veikta un viss sataisīts. Pirms kāda laika neveiksmīgi paslīdēju un saplēsu atkārtoti. Balta protams atteica visas kompensācijas un operācijas apmaksāšanu. Man neko nepaziņojot un atteikšanas iemeslu nepaskaidrojot. Aplikācijā Vnk uzrādās, ka atteikts. Zvanot uz balta neviens neko nezina, jāgaida lēmums. Izskatās, ka kārtējo reizi baltai darbinieku kvalifikācija ir ļoti zemā līmeni. Drausmīgākā attieksme kāda var būt.

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 13.05.2022

Labdien,

Paldies par Jūsu atsauksmi! Mums patiesi žēl, ka esat saskāries ar negatīvu pieredzi. Klientu pieredze un saprotami noteikumi ir patiesi svarīgi, tāpēc novērtējam Jūsu ziņu!
Mūsu kolēģi pēc tās saņemšanas ir veikuši rūpīgu situācijas izpēti un sazinājušies ar Jums par risinājumu.

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

Комментарии (1)

Life_is_life 10.05.2022

Tiesa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы