www.sudzibas.lv BALTA Darbinieka attieksme

Balta - Darbinieka attieksme

Ja AAS Balta sūtīs savu Ekspertu Raivi Strautu tad ziniet, ka vienmēr Jūsu automašīna būs novērtēta vai nu Veca vai serviss, kas laboja nebūs vainīgi, jo pēc Remonta SIA Auto Statuss 7 pagāja 1,5 gadi un remontētajai detaļai spaktelis birst nost 2 cm biezumā. Uzrakstīju sūdzību uz ko man atbildēja vēl viens eksperts vilnis Zanders, ka ir vecums un tāpēc tagad jau korozija ir iemetusies, kā lai neiemetās, ja sasistā metāla detaļa netiks nomainīta vai atjaunota tikai nošpaktelēta un brauc laimīgs, bet ka tagad jāuzņemas Sia Auto statuss 7 atbildība, par ko man atbildēja viņu pārstāvis viesturs, pateica, veca mašīna tas ir normāli, jautāju par garantiju, nekādu garantiju nedodam.

Lūk kāda man bija negatīva pieredze ar šo uzņēmumu AAS Balta un darba izpildītāju SIA Auto Statuss 7.

29.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AASBALTA Ответ от представителя 14.12.2021

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi. Mums, BALTA, klientu pieredze un saprotami noteikumi ir patiesi svarīgi, tāpēc novērtējam Jūsu ziņu!
Mūsu kolēģi pēc tās saņemšanas ir veikuši rūpīgu Jūsu minētās situācijas izpēti un drīzumā Jums sniegs rakstisku atbildi. Neskaidrību jautājumā lūdzam sazināties ar BALTA kontaktpersonu.

Ar cieņu un laba vēlējumiem,
BALTA

Z

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы