www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss, attieksme

РешеноAAS BALTA apdrošināšana - Slikts serviss, attieksme

Mana pieredze, ar Kasko Aas Balta. Ar šo kompāniju otro gadu, pirmajā gada, automašīnai tika nozagti lukturi un Haldex bloks, lukturus mainīja 3 mēnešus, atdeva mašīnu ļoti slikta stāvokli, ar stikliem pa visu salonu ar skrāpējumiem u. T. T šogad noķeru akmentiņu, braucot aiz smaga, bet balta negrib maksat atlīdzību, izdoma visu, lai tikai atlīdzibā atteikt. Neiesaku sadarboties, ar šo kompāniju...

Жалоба успешно разрешена MairisR 28.10.2017

Vairak nav pretenziju pret BALTU,viss atlidzinats

M

Комментарии (5)

A Azik99 20.10.2017

Par kompensācijas nemaksāšanu - ok, tur var viņus vainot par gumijas stiepšanu, bet par nekvalitatīvu detaļu maiņu... tak apdrošināšanas kantoris nelabo automašīnas. To dara serviss, kurā Jūs pats auto atstājat pēc savas vēlmes vai apdrošināšanas kantora norādījuma. Cik man ir bijis, es pats izvēlos servisu vai arī paņemu naudu un pēc tam pats samainu kur vēlos. Vai tad tā nav?

M MairisR 20.10.2017

ja,bet liguma ir punkts,kur ir rakstits,ka remontejot pie vinju servisu partneriem,autamisinai pec veiktiem darbiem jabuut tada stavokli,kada vinja bij pirms atgadijuma... man vinja tada stavokli nebij.

AASBALTA Ответ от представителя 20.10.2017

Labdien!

Paldies par komentāru. Jūsu viedoklis un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) un konkrētā gadījuma apraksts. Aicinām Jūs sazināties, nosūtot e-pastu [email protected], aprakstot problēmu un sniedzot savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu
BALTA

M MairisR 20.10.2017

Es jau zvaniju jusu kolegiem,nedelu gaidu atbildi..

AASBALTA Ответ от представителя 23.10.2017

Labdien!

Paldies par ziņu. Sazināsimies ar Jums.

Ar cieņu
BALTA

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы