LV RU
www.sudzibas.lv BALTA Naudas izspiedēji

AAS BALTA apdrošināšana - Naudas izspiedēji

Nevienam neiesaku šo kompāniju. Ir veikta operācija par summu 288 eur, lai nebūtu onko saslimšana, 70 eur AS Balta sedz, pārējo nē, jo ir izmantoti vienreizējie materiāli, pilnīgs sviests, ar izrakstu un citiem dokumentiem viss kārtībā. Man ļoti žēl ka mana darba vieta izvēlas šo apdrošināšanas kompāniju. Cilvēkam veic operāciju, lai būtu vesels, bet viņiem materiāli

24.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (3)

AASBALTA Ответ от представителя 24.05.2019

Labdien!

Liels paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs.

Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Ar cieņu
BALTA

N nata1981 24.05.2019

[slēpt]@inbox.lv 20207218 Natālija, lietas numurs 1624751

C critical thinker 24.05.2019

ja apdrošināšanas līgumā ir noteikts, ka tādus materiālus neatmaksā, tad neatmaksā. par ko ir sūdzība? par darba devēju, ka viņi tādu nopirkuši?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы