LV RU
www.sudzibas.lv Babyvest SIA Slikts atgriešanas serviss

Babyvest SIA - Slikts atgriešanas serviss

Atgriežot veikalā, bērnu ratus. Nenotiek nekada komunikācija no veikala vadības puses un pārdevējas Vinetas ziles attiecība uz preces atgriešanu sakara ar aizdomam par ražotajā brāķi.
Pārdevēja vineta zile telefona saruna kura izradiju sasutumu ka man netiek pat paskaidrots kur prece tiek sūtīta lai paliecinātos ka prece ir ražotāja brāķis, vineta zile izradija augstprātīgu attieksmi vel ari pasmejoties par to ka uz iesnieguma izskatisanas bridi palieku bez ratiem un nevaresu 10 dienas vest bērnus ara. Ta ari pateica ja ražotajās iesniegumu noraida ka nesaskata brāķi, veikals ne par ko neatbild, variet iet sūdzieties uz pateretajiem.
Jāpiebilst ratus nopirkam vairāk par 1000 eur.
Pie pārdošanas komunikācija bija tiklidz velejamies ratus atgriezt sliktāku komunikāciju ja to vispār var saukt par komunikāciju neesmu piedzīvojusi.

Z

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы