LV RU

Baby Store - Negodīgums

Zīdainim bija vajadzība pēc pakaviņa, ieeju skatos labs piedāvājums, pakaviņš+pārvalciņš. Pārskaitu naudu, par pakaviņu +omnivu. Atnāca parasts 20*70 cm liels, parasts pakava pārvalks. Zvanu, viņi saka, ka neko par to nezinot, ka naudu viņi neatgriezīs. Nevienam neiesaku šo veikalu, it īpaši internetveikalu. Krāpnieki...

Ответ от Babystore.lv Ответ от представителя 19.02.2020

Labdien!
Pateicamies par Jūsu atsauksmi.
Nauda par internetveikalā pasūtītām precēm vienmēr tiek atgriezta, kā to nosaka likums-14 dienu laikā no iegādes brīža ir iespējams atteikties no pasūtījuma, kurš veikts internetveikalā.
Sūtot rēķinu, vienmēr tiek pievienota arī atteikuma veidlapa, kurā norādīts, kā iespējams atgriezt preci. Atteikuma veidlapa un apmaksātais rēķins tiek pievienoti arī pašam sūtījumam. Atteikuma veidlapa pieejama arī mūsu mājaslapā. Taču mēs no Jums nebijām saņēmuši ne epastu, ne preci ar atteikuma veidlapu.
Ar cieņu Babystore.lv administrācija

S

Комментарии (3)

X xctaps 30.05.2019

Nesiet vienkārši atpakaļ uz veikalu, nepieņemt nevar, iemesls nav nepieciešams.

Оккупант 30.05.2019

вам надо узнать в письменном виде согласно какому пункту закона они вам дали такой ответ. возможно после нововведения закона о: "cижу др..чу и маструбир..ю и ничего не делаю", который используют в своей практике судебные исполнители произошли изменения и в вашем случае.

Оккупант 30.05.2019

вот пожалуйста. совокупитесь с законом уже наконец-то

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы