www.sudzibas.lv Baby Store Naudas neatgriešana

РешеноBaby Store - Naudas neatgriešana

Pasūtīju preces bērniem 19.05.2024., uzreiz veicu apmaksu. Pēc apmēram nedēļas nav ziņas par piegādi, tāpēc interesējos pati par pasūtījuma statusu. Sazināties ar pārstāvjiem ir ļoti grūti, telefonu neceļ. Kad izdodas sazvanīt, tiek solīts uz vietas neesošās preces aizstāt ar citām, bet piedāvājums man tā arī netiek atsūtīts. 29.05. izdodas pārdevēju sazvanīt, kur vienojamies, ka pasūtījums tiks atcelts un nauda manā kontā atgriezta 14 dienu laikā. Trīs reizes sūtīju e-pasta ziņas, ka naudu neesmu saņēmusi, kur atbildēja, ka drīzumā tas tikšot izdarīts. Lieki teikt, ka naudas atmaksu gaidu vēl šodien.
Šādas problēmas ar pasūtījumu man ir pirmo reizi. Šim komersantam taču ir liels faktiskais veikals Rīgā, arī viņu interneta veikalā divas reizes biju iepirkusies (lai gan par daudz mazākām summām).
Skatos, ka interneta veikalā tiek liktas jaunas akcijas un nekas neliecina, ka viņi šādi apkrāpj klientus! Un es neesmu vienīgā, ja paskatās pēdējā laikā iesniegto sūdzību skaitu.

Дополнено Anna_S 03.07.2024

Pasūtījums #339461

03.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Anna_S 05.07.2024

Uzņēmums atgrieza samaksāto naudu pilnā apmērā.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы