LV RU

Baby Store - Krāpšana

Meli internetveikalā. Rakstīts ka ir uz vietas norezervēju, bet atbraucot uz vietas veikalā prece it kā rezervēta divas dienas atpakaļ nav iespējams nopirkt. Negodīga komercprakse manuprāt. Ievilina klientu ar nepieejamu preci atbraukt noteikti ar cerību kaut ko iepārdot citu.
PTAC vajadzētu paskatīties šo kantori sīkāk

10.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Evelīna Siliņa 12.08.2019

God., Kaspar!
Pateicamies par Jūsu atsauksmi. Administrācijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis, lai mēs varētu uzlabot mūsu klientu apkalpošanas servisu.
Lai sniegtu arī mūsu klientiem iespēju iegādāties preces ar ievērojamu atlaidi, nesen atvērām mūsu OUTLET veikalu. Lai klientiem būtu saprotama šī veikala darbība, mūsu mājaslapā ievietojām OUTLET noteikumus, kas paredz, ka, piešķirot kupona kodu, prece netiek rezervēta konkrētam klientam. Diemžēl šobrīd nevaram nodrošināt šo preču rezervēšanu, tāpēc esam to norādījuši un lūdzam klientus pievērst uzmanību, ka kupona reģistrēšana Babystore mājas lapā negarantē preces saņemšanu izvēlētajā veikalā. Ja preču skaits ir neliels, citi Outlet pircēji ar noformētu kuponu šīs preces iegādei, var paspēt to iegādāties šajā dienā pirms Jums, kā arī tā ir pieejama mūsu interneta veikala pircējiem. Tāpēc esam norādījuši, ka ir svarīgi pārliecināties par preces pieejamību, sazinoties ar Jūsu izvēlēto veikalu. Vēlreiz atvainojamies par radītājām neērtībām,
ar cieņu Babystore.lv

Комментарии (1)

donna b 10.08.2019

PTAC rikosies vai ieteiks, kaa rikoties, ja jus tur iesniegsiet sudzibu, nevis tuksi muldesiet. Normals veikals, tikko sodien noperkam tur ratus, ieprieks skatoties interneta, kas ir uz vietas un kuras preces nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы