LV RU
www.sudzibas.lv Avenur SIA Slikts serviss

Avenur SIA - Slikts serviss

Pie Origo 8.08.2020 ap plkst. 10: 15 bija nepieciešamība uz 5min novietot savu privāto auto, taču īsti nebija vietas, kad atbrīvojās vieta un vēlējāmies tur novieto auto, taksists no bildē redzamās mašīnas Sita pa mūsu mašīnas aizmuguri un krievu valodā teica "tu afigel? Neparkojies te! Mums te Rinda! " uz ko mēs atbildējām ka mums nepieciešams uz īsu brīdi nopērkot mašīnu, pēc kā viņš atbildēja "nē, nedrīkst". Izcēlās asa vārdu apmaiņa, iesaistījās arī citi taksisti un visi kā viens pabrauca savas mašīnas ar neadekvāti lielu distanci, lai mums nepietiktu vietas pēc kā asā vārdu apmaiņa turpinājās un viens no taksistiem pat pieminēja lai es iemācoties Pakistānu valodu. Drausmīgi radījumi pie Origo uzturās.

B

Ещё Avenur SIA жалобы

Комментарии (3)

N Noboby 08.08.2020

Ja tā ir taksistu stāvvieta, tad kādā sakarā Tu tur līki automašīnu? 5 min vai 2h, starpība nav. Ja tā nav Tava stāvvieta tad nelien tur. Tādiem gadījumiem Tev jāatrod tuvāka maksas stāvvieta un samaksā minimālo summu vai arī riskē saņemt sodu, bet tagad kunkstēt ka taksisti ir slikti, ir pilnīgi debīli no Tavas puses

M Mego izmeklētājs 08.08.2020

Ja nemaldos tad tur ir zime tikai taksometriem

T Taisnīgums99 15.08.2020

Pilnigi .. tadi esat jus abi komentetaji,
protams tas ar aplimeto bmw e46 ari ir smiekligs, bet tapat tur nav nekada taksistu stavvieta.
Nevajag dzivot pec gadiem vecam celja zimeem. Cerams ar mashinu jus vismaz nebraucat.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы