LV RU

Autovilla serviss - Krāpšana

Autoserviss "Autovilla" Maskavas ielā pie doles ir krāpnieku kantoris. Nodevu savu vw bora remontā zobsiksnas maiņai, ar visiem spriegotājiem un ūdens sūkni. Samaksāju, paņēmu auto un braucu līdz nākamai zobsiksnas maiņai 60000km. Citā servisā atklājās brīnumi, ka ne ūdens sūknis, ne spriegotāji iepriekšējā reizē nav tikuši mainīti - uz tiem ir ražotāja datums - 12. Gadus veci. Un naudu paņēma kā būtu mainīts viss. Neuzticiet remontu šim krāpnieku servisam ja negribat maksāt par neko.

E

Комментарии (2)

T Turkey901 14.05.2019

Aizdomas neradās, kad ierodoties Autovilla realitātē izskatījās pēs Autošrota?!

E ErvinsT 14.05.2019

Nebija jau pirmā reize apmeklējot Autovilla - Autošrots, vienkārši līdz tam nelikās ka šitā krāps. Un kur tad cilvēkam bez saviem korišiem remontēt savu auto? Nav jau jauns auto, lai ietu uz spīdīgiem servisiem ar kafiju un dīvāniem. Vai šitādiem kaktu servisiem uz pieres rakstīts - mūc, apkrāpsim tevi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы