LV RU
www.sudzibas.lv Autoserviss - SIA Gvidis Krāpšana, slikts serviss, neprofesionalitāte

Autoserviss - SIA Gvidis - Krāpšana, slikts serviss, neprofesionalitāte

Neprofesionāli un nekvalitatīvi! Gan veiktā darba, gan apkalpošanas līmenis šokējoši zems. Auto tika remontēts periodiski visas vasaras garumā un vairākkārt atgriezts atpakaļ bez jebkādiem uzlabojumiem. Vienlaikus ikreiz tika prasīta samaksa, tāmē iekļaujot ne tikai materiālus, no kuriem rezultātā nebija nekādas jēgas, bet arī diagnostiku un testēšanu, kas šajā gadījumā reāli acīmredzot netika veikta vispār, jo darbinieki nekonstatēja ne problēmu, ne to, ka tā vairāku mēģinājumu rezultātā nemaz nav atrisināta. Kad pēc piecām vai sešām šādām apmeklējuma reizēm, kuru laikā kondicionieris tā arī nebija ticis salabots, mūsu pacietības mērs beidzot bija pilns un izbeidzām sadarbību, no servisam samaksātās naudas tika atgriezta tikai trešdaļa.
Uzņēmums, kas savu attieksmi pozicionē ar "mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem. Visiem veiktajiem darbiem ir garantija", realitātē izrādās naudas izkrāpšanas kantoris, kas nenodrošina nekādu garantiju, neuzņemas ne mazāko atbildību un klaji ņirgājas par klientiem.

Ka

Комментарии (1)

Ol Olav 14.08.2019

Vajag vēŗsties PTAC ar sūdzību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы