Autojurists - Neizdarība

Mēs ar draugu cietām smagā Csng. Es arī apsvēru domu griezties pēc "autojurista" palīdzības, jo viņi solīja atlīdzības izmaksu pirms tiesas un cīnīties, pārstāvēt tiesā, dod gudrus padomus, bet man traki biedēja 30% kas jāatdod viņiem jo summas nebija mazas. Negriezos pēc viņu palīdzības. Draugs visus dokumentus ko saņēma no policijas sūtīja " autojuristiem", es apdrošināšanas kompānijai. " autojuristi" draugam lūdza iesūtīt slimnīcu izziņas etc, man to lūdz apdrošināšanas kompānija. Abi saņēmām kompensācijas pirms tiesas, pēc apdrošināšanas atlīdzības saņemšanas (pēc līguma) pāris dienu laikā bija spiests "autojuristiem" pārskaitīt 30% t. I apmēram 4000€. "autojuristi" uz pirmo tiesu pat neieradās to atcēla, draugs sacēla skandālu tad jurists ieradās 1 tiesā, nevienu centu vairāk kā " atlīdzības aprēķināšanas kārtība" etc nosaka viņi neizcīnīja, neviens neko pat necentās, jo pienākas tas kas pienākas.
Vienvārdsakot " autojuristi" darbojas kā starpnieki, vai nu dokumentus iesniedz pats apdrošināšanas kompānijai vai juristiem un tad "juristi" tos iesniedz apdrošināšanas kompānijai. Un tā starpniecība jums izmaksās 30% no atlīdzības.
Ir pagājuši 2 gadi, draugs joprojām no autojuristiem nav saņēmis tiesas lēmumu.

Дополнено Martins Berzins 27.05.2024

Pats kļuvu par 1.grupas invalīdu. Esu priecīgs ka biju saprātīgs un neizmantoju viņu starpniecības pakalpojumu.Par to neko man būtu bijis jāšķiras no 10 000€.
Šinī mēģinu brīdināt,neuzķeraties, nekādu palīdzību nesaņemsiet un lielākas izmaksas no apdrošināšanas kompānijas arī nē.Paldies

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы