Комментарии (12)

Ausainītis 20.12.2013

Malacis, milimetrovščiks!

A AK79 20.12.2013

Labi piebraukts, iists zepera darbs, iisaaks gabals jaastaipa preces.

B betons 21.12.2013

idiņ iemācies rakstīt!Šoferīts malacis! Kur tad lai viņš izkraujas tajā vietā?

Leonīds Osipovs 21.12.2013

Šajā gadījumā es nesūdzētos, jo tur vismaz ir vieta, pat varētu ar bērnu ratiņiem izbraukt. Tūkstošiem vieglo mašīnu autovadītāju, kuriem nav nekas jāpiegādā veikaliem, visu laiku, praktiski katru reizi, kad izeju uz ielas, mēdz nepieņemami traucēt vai pilnībā bloķēt gājēju satiksmi, sevišķi braucot ārā no vārtrūmēm, nepārliecinoties, vai viņi vispār tiks izbraukt uz ielas un stāv pāri visai ietvei, kaut gan tas ir aizliegts (CSN 135.9. p.) un nerēķinoties ar to, ka viņiem ir jāpalaiž visi gājēji (CSN 78. p.), vienlaikus pārkāpjot vismaz divus LR Ceļu satiksmes noteikumu punktus. Vēl gadās vārtrūmes, kuras pilnas ar mašīnām un tad tās mašīnas braukājās un stāv uz ietves blakus, pīpinoties, zvanoties, lai mašīnas pārkārtojās, izbrauc, atkal iebrauc, nesaprotami mīcās, strīdās un tad ir vāks ne tikai gājēju satiksmei un drošībai, bet bieži arī auto satiksme tiek paralizēta.
Man jau nekas, es varu pagaidīt. Mani pārņem dusmas, kad mammai ar ratiem ir jābrauc ar bērnu uz brauktuves, lai apbrauktu mašīnu, kuras šoferis stāv nobloķējis visu ietvi un pļerkst pa tālruni, ko viņš gan jau varēja izdarīt pēc tam, kad attaisītu vārtus un iebrauktu vārtrūmē.
Nesen pārņēma dusmas, kad redzēju vienā pusē gājēju pārejai večiņu, bet otrā - mammu ar ratiem un bērniem, kurus bezgalīgi nelaida pāri, tad nu es vienkārši ņēmu un gāju pāri, lai autovadītāji būtu spiesti ievērot CSN 159. p. un samazināt ātrumu tuvojoties un apturēt transportlīdzekli pirms gājēju pārejas, protams, pirms tam es pārliecinājos par autovadītāju drošību.

M mishfadillah 29.12.2013

Tur bija daudz vietu, kur varēja to izdarīt.

P pops 29.12.2013

mamminas ar ratiem un berniem visur maisas !!!

M mishfadillаh 29.12.2013

Jūs visi esat pederasti.

B betons 29.12.2013

to mishfadillаh. Un tu galvenais rasts!

M mishfadillah 30.12.2013

Es to nerakstīju; kaut kads pederasts uzrakstīja to manā vardā. Laimīgo jauno gādu, pederasts, daudz pimpjus tavā dirsā.

betons 30.12.2013

jā, es gan piederu netradicionālaj seksuālaj orientācijaj, un es nekautrejos. Paldies tev par vēlējumiem, tieši tas man vajadzīgs, tu mani neaizvainoja.

B betons 31.12.2013

Kādam te patīk spelēties ar vārdiem es tos pimpjus kas tam rakstītājam dirsā dubultoju, lai tev nepārplist Jaunajā gadā saudzē sevi!

G13 31.12.2013

Tas ir labs veids kā iznīcināt sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы