www.sudzibas.lv Auto Motīvs Auto Motīvs/ Slikts serviss, ir bīstami lietot auto pēc remonta

Auto Motīvs - Auto Motīvs/ Slikts serviss, ir bīstami lietot auto pēc remonta

Atbraucām uz Auto Motīvs Jūrkalnes ielā 70 (reģistrācijas numurs LV40003849726) ar svilpojošu skaņu bremzēm, mašīnai 4.5 gadi, piedāvāja nomainīt aizmugurējos klučus ar bremžu diskiem (speciāli prasīju ne lētākus diskus). Nedēļu pēc remonta aizmugurē parādījās skaņas, atbraucām pie dīlera un teica, ka servisā nav ieskrūvējis 1 no suporta skrūvēm un tā izkrita, un labi, ka mašīna vēl bremzē, viņi ieskrūvēja skrūvi. Pēc 4 mēnešiem tehniskajā apskatē ziņoja, ka mašīnai veci aizmugurējie bremžu diski un tuvākajā laikā tos jāmaina, atbraucām uz Auto Motīvs servisu, kur teica, ka viss ir kārtībā un veicot tehnisko apskati viņi vienkārši piekasās. Tikām pie cita automehāniķa un viņš teica, ka ir šaubas, ka diski vispār ir mainīti, ka 4 mēnešu laikā diski nevar sasniegt tādu stāvokli, ja auto tiek lietots katru dienu, pat vissliktāki diski. Atkal zvanījām uz servisu un teica, ja atvedīsim diskus, tad nosūtīs ražotājam un daļēji atmaksās naudu, pagāja mēnesis un neviens nezvanīja, paši piezvanījam un viņi atbildēja, ka diski bija lēti, sarūsējuši un ka viņi izmeta. Tā kā čeka nebija, vairs neko pierādīt nevar. Sākumā likās, ka serviss izskatās moderns, sazinājās pieklājīgi, bet patiesībā aiz skaistās bildes darbs tika veikts slikti un bija bīstams braukšanai. Neiesaku doties uz šo autoservisu.

Приехали в Auto Motīvs на Jūrkalnes iela 70 (регистрационный номер LV40003849726) из-за свиста тормозов, машине 4.5 года, предложили поменять задние колодки с тормозными дисками (специально попросили поставить не дешевые диски). Через неделю после ремонта появились звуки сзади, приехали в диллер и там сообщили, что в сервисе не прикрутили 1 из шурупов суппорта и он выпал и хорошо что вообще машина еще тормозила, вкрутили шуруп. Через 4 месяца на техосмотре сообщают, что у машины старые задние тормозные диски и нужно поменять в ближайшее время, приехали в сервис Auto Motīvs, где сообщили, что все в порядке и на техосмотре просто придираются. Приехали к другому автомеханику и он сообщил, что есть сомнения что вообще меняли диски, что за 4 месяца диски не могут прийти в такое состояние, если машиной пользуются ежедневно, даже самые плохие. Позвонили в сервис опять и они сказали, если привезем диски, то они отправят производителю и вернут деньги частично, прошел месяц никто не позвонил, сами позвонили и нам сообщают, что диски ржавые, дешевые, они их выбросили, что вы еще хотите. Сначала казалось, что сервис выглядит прилично, общаются вежливо, но на деле за красивой картинкой работа делается некачественно и опасно для вождения. Не советую обращаться в эту автомастерскую.

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы