www.sudzibas.lv Attēls R, sia Ļoti ilgi pasūtījumu izpildes termiņi, kļūdaini nokomplektēts pasūtījums

Attēls R, sia - Ļoti ilgi pasūtījumu izpildes termiņi, kļūdaini nokomplektēts pasūtījums

Labdien! Vēlos informēt par nekvalitatīvi strādājošu uzņēmumu "Attēls R".
Veicam remontu savā virtuvē. Vīrs iesniedza virtuves mēbeles precīzu rasējumu. Lai saņemtu savai mēbelei sazāģētos dēļus, gaidījām 3-ar-pus nedēļas. Noteiktajā termiņā zvanīju uzņēmumam (jāsaorganizē taču transports) , taču saņēmu atbildi, ka būs tikai pēc 3 dienām. Eksplodēju, jo tāpat jau bijām ilgi gaidījuši. Te nu uzņēmums panāca pretī un tomēr apņēmās veikt darbu atrunātajā termiņā.
Diemžēl, skumjākais atklājās tikai mēbeli liekot kopā. Dēļi izrādījās nokomplektēti neprecīzi. Uzlīmēs redzams viens detaļu skaits, praksē savādāks skaits. Ir liekas detaļas. Bet vēl sliktāk - ir trūkstošas lietas, kā rezultātā jāskrien uz depo meklēt risinājumu šai "attēls r" radītajai problēmai.
Cenas par pakalpojumu, materiāliem, augstas.
Slikti, ka, lai saņemtu savu pasūtījumu, par ko godīgi un nekavējoties ir samaksāts, ir jācīnās un jārada negācijas, jo savādāk uzņēmuma darbinieki nesaprot. Un nožēlojami, ka saņemtais pasūtījums ir kļūdains.

ī

Комментарии (1)

K kosrem 16.08.2020

Laikam nomainīti profesionāļi uz lēto darba spēku. Kā galdnieks būdams, šad tad pasūtu materiālus. Vēl nav bijušas problēmas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы