LV RU
www.sudzibas.lv Arvils Antonovs Mantu piesavināšanās

Arvils Antonovs - Mantu piesavināšanās

Paņēma īrē ierīci un pazuda, nav ne kaunane bailes ka kāds sauks pie atbildības. Galīgs zābaks, bet nauda viegli iegūta ļoti patīk un aug krāpniecības summas lielākas un lielākas mazums vairs neder. Brauc ar vecu izgrabējušu Bmw. Cilvēks apzog un vēl turpina izņirgāt un jūtas neaizkarams. Te bij sūdzība ka redzat šo tad sitat sejā. Esmu pretī tam kad jāsit, bet pati gatava piekaut, tikai par to ka ņirgājas.

Комментарии (4)

Arkukušjans 04.09.2020

Tāda nopietna apsūdzība+ svešu personas datu publiskošana, skatieties ka nesanāk nopietnas nepatikšanas...

S Sanita Kemere 05.09.2020

Aizmirsu aizmālēt, datus, bet fakts tāds kāds ir, viņi ir vesala grupa, kā noskaidrojās

A Anonimais2 27.09.2020

Ieteiktu datus dzēst jeb aizskrasot, cilvēks šādi par publisku datu veidošanu var nākt sods līdz 3000€ un ja uz viņa vārdā tiek mēģināts ņemts kautkas, tad jau plbusiet vienīgi jūs vainīga. Līdzīga situācija bija, nācās man atbildēt, ka datus iLiku uz cilvēka paņēma noma instrumentus caur firmu ar piegādi un tad cilvēks pret manim iesniegumu uzrakstīja nācās kompensēt visu, ko uz viņa vārdā ņēma. Ieteiktu izņemt, jo policija ņems šo arī ka par cilvēka datu publiskošanu.

L life2do 25.09.2020

ES piekrītu. krāpnieks bija tas pats un es. Es pārskaitīju naudu, kuras preces nav. viņš atdos naudu, bet pazudīs un vairs neatbildēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы