LV RU
www.sudzibas.lv A.R.D.Autocentrs Slikts serviss, krāpšana

A.R.D.Autocentrs - Slikts serviss, krāpšana

Autoservisa īpašnieks Janis Gulbis, nekompetents, morāli nelīdzsvarots cilvēks, kam sakapis galva, nauda un vara, ka citus cilvēkus uzskata par zemākas klases. Notika auto remonts, pasūtīja un atveda ne tas īstas detaļas un noplesa 2 reizes lielāku summu, auto taisīja nepieredzējis Aksts Egils, kas mainīja bremžu cilindriti un lokus,9 stundas un gala rezultāta tā ari nesataisīja.
Kauns gan īpašniekam pim... M Janis Gulbim,
gan viņa strādniekam Egilam Los... M,
par krāpšanu un nekvalitatīvi padarītu darbu.
Uzrakstīju sūdzību, iesniegumu policija vini smejas, par Jani Gulbi, pus Valmiera jau rakstījusi iesniegumus un sūdzības, bet muļķis nesaprot un turpina savu su... A biznesu.
Liels kauns jums un negods Jani Gulbi Un Egil Ta stradat nevar, pasi sevi jau par apsmieklu esat padarījusi... Zema klase...
Iesaku nebraukt uz a. R. D. Autocentru liela s.. Du bedre...

Ещё A.R.D.Autocentrs жалобы

Комментарии (1)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы