LV RU
www.sudzibas.lv AR kompānija Aris Ābols Briesmīga attieksme, nekompetence

AR kompānija Aris Ābols - Briesmīga attieksme, nekompetence

Ļoti neprofesionāla attieksme pret klientu. Aris ābols uzņemas remontēt privātmājas fasādi. Pēc avansa pārskaitīšanas darbus solija izpildīt 3 nedēļu laikā (2019 gadā oktobrī) . Diemžēl tagad pienācis janvāris bet darbus nav pabeidzis. Vairākas reizes sazinājos ar viņu, nepārtraukti tika atlikti izpildes termiņi un kā vienmēr klasiskas atrūnas: laika apstākļi nepiemieroti, darbinieks slimo, nav laika utt. Pedejas norunātajs datums bija 18 janvāris, bet tā arī neieradas. Pat nepaziņoja, ka nebūs. Papildus šādai bezkaunīgai un sliktai attieksmei pret klientu, ar saviem strādniekiem - amatieriem nepareizi uzlika terasei hidroizolāciju, kuru tagad ir jāpārtaisa. Un tie ir zaudējumi mums kurus arī atteica kompensēt. Par tādu summu ko taisījāmies samaksāt varēja nu nedaudz saņemties un izpildīt vienkāršos darbus godam.

Neiesāku šo firmu.
Neiesāku ari ābolu ka profesionāli.
Neuzticams.

F

Комментарии (5)

V vitols 21.01.2020

Ejat uz konsultāciju uz patērētāju aizsardzības centru un tad domājat, kā tālāk risināt.

Работяга 21.01.2020

Kapec tik talu cienijamo darbadeveju jasuta? Vnk n. Hu lai vins ej un viss..

BondsBonds 21.01.2020

Stipri šabos ka ir kādi pierādījumi tam.

BondsBonds 21.01.2020

Starp teikumiem saprotu - ir arī otra monētas puse. Specifiska rakstura tēmas izlaistas. Kaut kas netiek minēts par samaksu.

L Linda_J 22.01.2020

Jūs rakstāt, ka tikai taisījāties samaksāt. Un cik ilgi jūs taisijāties?.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы