Apsaimniekotājs skaistakalnes 17 pieņem darbā neoficiāli un nemaksā nodokļus - Valsts krāpšana

Labvakar visiem. Ar šo paziņojumu vēlos paziņot par krāpnieciskām darbībām pret valsti. Cerams, ka kāds zinošs cilvēks vai nodokļu inspekcija šo redzēs vai tas līdz viņiem tiks. Vēlos paziņot par Rīga, Ziepniekkalns, konkrēti Skaistkalnes iela 17 blakus 47. Vidusskolai ir daudzstāvu māja jauna un tās apsaimniekotājs vārdā Uldis Bērzkrūmliepa pieņem neoficiāli darbiniekus darbā setnieka un apkopēja pašā mājā. Pēc mēneša nostrādāta darba izmaksā uz rokas 300 euro, nodokļus nemaksā un kad tiek prasīts, lai uztaisa kā oficiālu darbu strādniekam, tiek saņemta atbilde, ka viņam nav izdevīgi taisīt oficiālu darbu, nodokļus maksāt netaisās un vēl pats uzskata, ka šis darbs nemaksā lielas summas. Tā turpinās jau ilgu laiku, kopš uzcēla māju. Pats apsaimniekotājs brauc ar volvo v70 zilā krāsā, principā katru rītu to var redzēt no rīta pāri ielai pie viesnīcas un viņa telefona numurs ir: 29177828. Viesnīcai šis uldis arī ir apsaimniekotājs un ir aizdomas, ka veco kungu sētnieku tur arī maldina un viņš strādā nelegāli. Uz doto brīdi daudzīvokļu mājā ir pieņemts jauns sētnieks Jānis, kurš arī strādā nelegāli un viņam viss apmierina. Šis Jānis strādā vēl hagberg firmā uz Bauskas ielas pretī Latvijas finierim.
Liels lūgums pārbaudīt apsaimniekotāju Uldi, Ulda priekšnieku, tāpat arī šo jāni. Jo tiek apkrāpta valsts un tas nav godīgi. Ceru uz atsaucību.

Дополнено Anonīms.. 27.05.2024

Jebkura augstāk stāvoša persona var katru rītu sākot no kādiem 12 aizbraukt un par visu pārliecināties, tur tagad strādā cits cilvēks bez dokumentiem. Aizbrauciet un paprasiet papīrus - tādu nebūs.

A

Комментарии (3)

Good Intentions 27.05.2024

Tā ir, ka bez līguma strādā un grib nopelnīt vairāk nemaksājot nodokļus.

A ArtūrsPareizais 27.05.2024

Tā tak nevar sodi mūsdienās ir samēra lieli!

H Holodilniks 28.05.2024

300 eiro uz rokas.. bez liguma.. klaunam, klauna alga.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы