LV RU

Apavu remonts Rīgas 13, Cēsis - Nekvalitatīvs darbs

4.12.19. (otrdien) aiznesu savus jaunos, dārgos apavus uz šo darbnīcu, lai pāršūtu stulmu šaurāku. Jutu, ka meistars dzēris, bet nu par cik bija pēcpusdiena un tajā dienā diez vai šūtu, atstāju pasūtījumu un tālruņa nr. , lai tad kad pabeigs, var man paziņot. Solīja, ka divās dienās būs gatavs. Par cik zābaku man vajadzēja jau uz 7.12. Kājās, ceturtdienas pēcpusdienā devos uzzināt - cik tad tālu darbs ir padarīts. Konstatēju, ka darbnīcā neviena nav. Durvis ciet, nekādas informācijas nav, kādēļ ciet. Tā es tur piestaigāju vēl nākošās 3 darba dienas. Turpat blakus durvīs ir šūšanas darbnīca un tur man pastāstīja, ka onkulis jau nedēļu nav rādījies. Respektīvi, pasūtījumu pieņēma otrdien un no tās dienas nav rādījies. Parunājot ar cēsniekiem, izrādās, ka ļoti daudzi sūdzas gan par meistara ''garajām brīvdienām'', kad viņš aizdzeras, gan arī par to, ka šuj dzērumā un sabojā apavus. Nav skaidrs, kādēļ cilvēki tik pacietīgi klusē!? Ja rītdien vēl onkulis nebūs parādījies, es rakstīšu iesniegumu policijai.

Комментарии (2)

No Noboby 10.12.2019

Es varu atbildēt tikai par to kāpēc klusējam. Tas ir tāpēc ka bieži vien (arī te) parādās cilvēki kuri vienkārši Tev saka kāpēc kunksti jo ir citi meistari vai citi veikali bla bla bla. Tas jau ir mūsu asinīs ka nemākam izteikties un tikai uzkrājam visas negatīvās lietas līdz beigās paši izdegam un tad atkal kāds atnāks un pateiks ka pats vainīgs. Tādi nu mēs esam jo mums ļoti patīk ieriebt brāļiem un māsām. Tā jau maz esam un tos pašus cenšamies morāli iznīcināt jo domājam ka tā parādam ka esam lielāki un spēcīgāki

Ko KOTUSAKI 10.12.2019

Tev viss kārtībā? Izskatās, ka pats jau esi izdedzis, kaut kādu bezsakaru sarakstīji par brāļiem un māsām utt. LOL

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы