LV RU

Andris Krastiņš - Naudas krāpšana

Lūdzu, nekad neiesaistieties jelkādās darīšanās ar šo cilvēku. Viņš prot radīt par sevi ļoti labu pirmo iespaidu. Biju ar šo cilvēku kopā 2 mēnešus. Viņš šajā laikā izveidoja par sevi ļoti jauka, uzņēmīga, izdarīga, turīga un apsviedīga cilvēka imidžu. Sāku jau uzticēties un patiesi ticēju viņa nākotnes plāniem utt. Bija situācija, ka viņš itkā bija Londonā un bija nepieciešams vienam ļoti "drošam" darījumam 5000 eur. Pēc 2 mēnešiem atdošot. Es, protams, aizdevu naudu. Un pēc 1 dienas satiku viņu kādā no Rīgas naktsklubiem atpūšoties un tēlojot turīgu cilvēku. Šajā brīdī sapratu, ka esmu tikusi pamatīgi apkrāpta. Attiecības, protams, beidzās tajā pašā sekundē un viņš solīja naudu atdot. Pagāja mēneši, gadi un nekā - nu jau ir 3.5 gadi pagājuši kopš 2015. Gada oktobra. Policijā neesmu vērsusies, jo neparakstījām nekādu papīru, to būtu darījuši tad, kad viņš atgrieztos no "Londonas".

Tajos 2 mēnešos, kurus viņu pazinu, palīdzēju viņam uzņēmējdarbībā - mani pazīstami cilvēki veidoja viņam jaunu mājas lapu. Arī viņiem viņš palika aptuveni 1000 eur parādā, par ko man ir tagad liels kauns viņu priekšā.

Tajā laikā uzzināju, ka viņš ir parādā savai bijušajau draudzenei 10 000 eur. Kad viņam šo faktu pateicu - tad uztaisīja drāmu, ka tās ir pilnīgas muļķības un visi viņu mēģina apmelot! Ha - es muļķe toreiz noticēju...

Tātad - ir vismaz 3 gadījumi, kurus es zinu, kam viņš ir parādā. "grauztu milionārs" - jo no ārpuses izskatās labs loms un super uzņēmējas, bet patiesībā pliks kā žurka ar n-to tūkstošu parādiem.

It sevišķi meitenes - neuzķeraties! Viņš lieliski prot meklēt turīgas, brīvas meitenes un tādējādi pelnīt naudu!

Policijā neesmu griezusies, jo man nav nekādu pierādījumu. Ceru, ka šis ieraksts palīdzēs izglābt daudzas viņa potenciālās upures. Un, protams, man joprojām ir cerība uz saviem 5000 eur.

N

Комментарии (10)

A anglija1232 22.05.2019

samaksā kādam un uzsūti kādu, varbūt līdzēs. Lai saprastu ka nav ko čakarēt cilvēkus., Cerams ka arī esi guvusi mācību un naudu nevajag nevienam aizdot, ja pat neesat ilgi pazīstami. Lai prasa saviem draugiem/radiem.

T Turkey901 22.05.2019

NEKAD, NEVIENAM, NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nedrīkst aizdot naudu, ja Jūs, protams, neesat kredītiestāde ar spēcīgu juristu komandu!
Tas draudzību un sarauj radniecīgās saites!

B BK 22.05.2019

Pati vainīga.

C critical thinker 22.05.2019

Es, protams, aizdevu naudu.
====
tad nu, protams, tā vairāk nedari

Kolta 23.05.2019

Kā var pēc divu mēnešu draudzēšanās aizdod tādu naudas summu?!

K kreimene18 23.05.2019

Konkrēto cilvēku nepazīstu, bet esmu saskārusies ar līdzīgu situāciju, ka cilvēks gadiem ar viltu izmāna naudu gan no vīriešiem, gan sievietēm, daudziem pazïstamais Valdis Āboliņš. Un protams ne jau iztikai, bet uzdzīvei un izklaidēm.
Tās sajūtas saprot tikai tie, kas paši to ir piedzïvojuši, ka kādam esi noticējis, uzticējies, palīdzējis, bet pretï saņēmis nodevību. Lai to aizmirstu, jāpaiet gadiem.
Jā, protams, pati vainīga, bet vai tiešām nav kāda likumīga instrumenta, lai vismaz brīdinātu citus, lai neuzķeras...

V Viena_no 30.07.2019

Uzmanieties gan, Valdis ir nomainījis uzvārdu, tikumu gan nav mainījis.

L Labrador33 23.05.2019

Vinjsh ir biznesmenis un taada riiciiba ir bizness.

~ ~Lelde~ 30.07.2019

Kamēr cilvēks, ar kuru esi attiecībās, atrodas Londonā, tu staigā pa naktsklubiem?
Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt prātam neaptveramus 198 miljonus dolāru! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies nākošajai PowerBall izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN , iegādājies biļetes un neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi.
Starp citu – tagad pieejamas arī loterijas, kur izloze notiek katru dienu! Ieskaties un izmēģini Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY

H helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы