www.sudzibas.lv Ambulatoriskais centrs "Pārdaugava" Sūdzība par psihiatru Aleksandru Akatovu , centrs "Pārdaugava"

Ambulatoriskais centrs "Pārdaugava" - Sūdzība par psihiatru Aleksandru Akatovu , centrs "Pārdaugava"

26.08.2017.ierodoties Rīgā, Ļermontova ielā 1, ambulatoriskajā centrā "Pārdaugava", nācās ļoti vilties...Jo griežoties pie dežūrārsta- psihiatra Aleksandra Akatova(p.k. 230663-10901), lai izrakstītu savas nepieciešamās receptes zāļu iegādei ( jo man ir ļaundabīga asins saslimšana- vēzis).
Dr.Aleksandrs Akatovs nelaipni, neiejūtīgi manī neklausoties, sāka mani nosodīt un sacīja, ka man zāles nepienākas...Vēl jo trakāk, viņš mani nosauca par narkomāni...!Es esmu tāda pati, kā iepriekšējais pacients, kuru A.Akatovs cik dzirdēju, kabinetā skaļi lamāja un puisis iznāca laukā raudādams un noteica, bet es taču nācu pēc daktera palīdzības, ko man tagad darīt?
Viss redzētais un dzirdētais man liek aizdomāties, vai mēs onkoloģiskie vai atkarību pacienti tik tiešām esam kādam vajadzīgi?
Ko brīnās, ka tik daudz pašnāvību Latvijā?
Kā nosaucama šī ārsta Aleksandra Akatova attieksme?
Ko nācās man redzēt un dzirdēt (diemžēl gan vienai), jo tā bija sestdiena...
Kur tad ir TĀ CĒLĀ ĀRSTU ĒTIKA?
Man līdz šim brīdim šajā centrā bija veiksmīgas vizītes pie dr.Valdas Kabuces, bet tā kā man bija ķīmijterapijas kurss, zāles nepieciešamas, daktere ieteica griezties sestdienā, pie dežūrārsta pēc zāļu receptēm.
Vienu varu IETEIKT- NEKAD NEAPMEKLĒJIET PSIHIATRU Aleksandru Akatovu, jo redzams, ka pašam dakterim nav šī īstā darba vieta!
Un nespēju iedomāties kā šāda veida attieksme var palīdzēt slimniekiem?

Дополнено PACIENTS 28.08.2017

NAV ATRISINĀTA UN NETIKS ATRISINĀTA!

P

Комментарии (9)

C critical thinker 27.08.2017

viņš redzēja/zināja informāciju par jūsu slimību? pārbaudīja jūsu identitāti? un nedeva? tā taču nevar būt.

vai tomēr sāls ir tajā, ka tomēr tā ir, ka nevar ikkatrs no ielas tur piekāpt un sev benzīšus pasūtināt?

P PACIENTS 01.09.2017

Jā, ārsts zināja gan manu vārdu, gan uzvārdu, jo esmu šeit uzskaitē ar onkologa nosūtījumu.Lieta tātad nopietna!
Neesmu gan dzirdējusi, ka šajā iestādē jebkurš var vienkārši ienākt un kaut ko lūgt, bez iepriekšējas pierakstīšanās pie ārsta, kur nu vēl tādas bezjēdzības varianti, kā iepriekšējais komentārs!

C critical thinker 01.09.2017

Tad, lūdzu, uz Veselības inspekciju. ne jau šeit

P PACIENTS 13.09.2017

Vajag izteikt savu sāpi, lai citi cilvēki informēti, kāda attieksme pret onkoloģijas pacientiem un pārējiem slimniekiem notiek ambulatoriskajā centrā "Pārdaugava"!
Nievājoša, nicinoša, apvainojoša psihiatra Aleksandra Akatova attieksme!
Zeme ir apaļa, gan jau viss atgriezīsies pašam atpakaļ...

A Aeon 28.11.2017

Esmu apmeklējusi dr. Akatovu un viņš vienmēr ir laipns, uzmanīgs un profesionāls, vienmēr uzklausa, uzdod jautājumus. Nepieciešamības gadījumā izraksta receptes zālēm.

K Kristin 02.12.2018

Vot nevajag stastit pasakas, arsts loti labs. Es nevaru saprast kads sakars ar onkologiju, jo vins arsts psihiatrs?!

I Ievatet 23.11.2019

Neuzskatu, ka sūdzības autore raksta pasakas.
Vienreiz pie šī "ārsta" biju, vairs nekad neiegriezīšos. Saprotu, ka ne visi iet cauri vienādām problēmām, kāds iet cauri daudz smagākām lietām, bet uzskatu, ka tas ir ne tikai neprofesionāli, bet arī - pretīgi- jā, tieši tā!, pasmieties par pacienta sāpēm. Un pats trakākais tieši pacientam sejā. Kā jau citi pacienti citos portālos pat rakstījuši - man izrakstīja standarta komplektu ar Finlepsīnu un Kventiaxu (es neticēju, ka tā tiešām gadīsies). Nemaz netaisos tādas zāles izņemt, kuras daudziem ir 'standarts'.
Ja tas jums liekas normāli, tad droši apmeklējiet šo profesionāli, bet neuzskatu, ka ne par velti vairākās vietnēs var atrast sūdzības tieši par šo cilvēku.

I Ievatet 23.11.2019

Vēl varu piebilst, ka ieejot kabinetā, man ne apjautājās kā jūtos, bet vienkārši skatījās virsū un klusēja, līdz sāku runāt. Jau tā biju satraukusies, jo lasīju sliktas atsauksmes. Ne nozīmēja man kādu ārstēšanu, kā citas ārstes šajā iestādē (man tuvi cilvēki šeit arī gājuši, zinu kā ir), kas ietvertu strādāšanu ar sevi, bet tikai tabletes.

K karineljka 29.11.2022

Kaut kas neticams! Cik gadus apmeklēju šo dakteri nekad neredzēju rupjibas no viņa puses. Zāles vienmēr izrakstīja.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы