www.sudzibas.lv Ambulatorais centrs "Pārdaugava" Psihiatre Valda Kabuce - cinisma kalngals

Ambulatorais centrs "Pārdaugava" - Psihiatre Valda Kabuce - cinisma kalngals

Sakarā ar to, ka no Rīgas esmu pārcēlusies dzīvot uz Tallinu, šodien piezvanīju psihiatrei Valdai Kabucei un lūdzu manā pacienta kartē veikt atbilstošu ierakstu (tātad atzīmēt, ka esmu izbraukusi no Latvijas). No sākuma viņa nesaprata vai izlikās nesaprotam, ko es no viņas gribu; kad nosaucu savu personas kodu un lūdzu, lai viņa pārliecinās, ka mana deklarētā adrese ir Tallinā, viņa apgalvoja, ka e-veselībā redzot, ka mana adrese esot Rīgā, Brīvības ielā, un apvaicājās, vai man gadījumā nevajagot izrakstīt zāles. Labi, ka viņas kabinetā tobrīd ienāca cits ārsts, kas - saprotams - tūlīt ieraudzīja, ka mana adrese ir Tallinā, jo e-veselībā pacienta adresi var redzēt katrs ārsts, kas nav pilnīgi akls. Uz manu lūgumu noskaidrot, kāpēc manu medicīnisko dokumentu kopijā, kuru saņēmu savā e-adresē, ir ierakstīta nepareiza diagnoze, V. Kabuce īgni atcirta, ka šādu jautājumu pa telefonu nerisināšot. Tiešām apbrīnojami, jo uz šī kļūdainā dokumenta, kuru ar savu zīmogu un parakstu ir apstiprinājuši arī Dr. P. Pilders un Dr. E. Tērauds, man rekurentu depresīvo traucējumu vietā ir ierakstīti bipolāri afektīvie traucējumi.

Дополнено Mia Plum 28.05.2024

Tallinā man nekāda diagnoze nav apstiprināta, dzīvoju sveika un vesela, atkal vadu automašīnu.

Дополнено Mia Plum 30.05.2024

Vienkārši prātam neaptverami - kā liecina audita dati, mūsu telefona sarunas laikā psihiatre Valda Kabuce manā e- veselības profilā nemaz nav iegājusi un, kā lieca medicīnisko dokumentu kopijas, apzināti ir viltojusi man slimnīcas epizodi, kas datēta ar 2021. gada 30. jūliju, sadzejodama man šādu anamnēzi - "Agrāk lietojusi līdz 6 klonazepāmiem dienā(.,,.) garastāvoklis pacilāts, labprāt komunicē ar kaimiņiem, bet palikusi nekārtīgāka, mājās neko negribot darīt(...) Patlaban lauzusi roku (...) Ir tendence dabūt visu, kas agrāk nav bijis." Ko tas nozīmē? Kāpēc šie meli, kāpēc šis viltojums? Es šai ārstei veselu sava mūža gadu uzticēju savu veselību!

M

Комментарии (1)

M Mia Plum 29.05.2024

Ak jā - aizmirsu piebilst kaut ko ļoti būtisku: šī gada 29. maijā notikušo telefona sarunu ar psihiatri Valdu Kabuci un otru a/c "Pārdaugava" ārstu es esmu ierakstījusi audioformātā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы