Altum Finanšu Institūcija - Slikts serviss

Visiem jaunajiem uzņēmējiem!
Gribu padalīties savā pieredzē ar Altum.
Tātad esmu jauns uzņēmējs, jauns biznesa uzsācējs, pvn maksātājs.
Tas kas ir rakstīts sadaļā starta programma vai jaunajiem biznesa uzsācējiem -
neatbilst realitātei! Tās programmas nestrādā! Tādas procentu likmes 4-7 nav! Ir sākot no 7. Aizdevums līdz 150000. Tā visa ir butaforija!
Kas attiecas uz servisu, viss ir atkarīgs no tā kāds aģents jūs apkalpos. Man nepaveicās, pats izvēlējos pats vainīgs.
Tātad aizpildot pieteikuma anketu atbildi nekādu nesaņēmu vairāk kā mēnesi. Un nebūtu to arī nekad saņēmis, ja vien vairākas reizes necenstos pats sazināties. Visiem viss ir vienalga. Birokrātija protams ir augstā līmenī, es to saprotu. Bet var taču ziņot par procesa gaitu. Par ideju. Šeit jums neticēs, neticēs jūsu talantam ja vien jūs nebūsiet zeķu adītājs vai putnubūru izgatavotājs. Tad jā, tad jūs būsiet uzņēmējs!
Šeit nevēlēsies lai jūs strādātu, lai attīstītu darbu lauku teritorijā, lai maksātu nodokļus, lai ko jūs arī darītu, tas nebūs pietiekami! Šeit darīs visu, izdomās dažādus šķēršļus, lai neatbalstītu jūs.
Jums tiks aizrādīts, ka nav prātīgi, ka sazināties ar citiem kolēģiem, lai noskaidrotu procentu likmi, tajā pašā laikā to neatklājot. Lēmumi tiek pieņemti subjektīvi un virspusīgi nepaziņojot par tiem!

Комментарии (1)

S Sergejs Glazovs 28.11.2022

Paldies par informāciju!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы