LV RU

Alfas autostāvvieta - Zog auto spoguļus

Lūdzu, uzmanieties! ALFAS AUTOSTĀVVIETĀ AKTĪVI UZDARBOJAS ZAGĻI. Jūsu iepirkšanās var beigties diezgan nepatīkami. Un tad vēl visa policijas papīru kārtošana... Nepatīkami...
Turklāt vienīgais, ko uz to visu atbild t/p alfa personāls & apsardze - mēs šo teritoriju neapsargājam un nefilmējam. Nākošreiz pirms došos uz Alfu, noteikti apdomāšu vai tiešām vēlos tur iepirkties.

G

Комментарии (3)

Mamma 02.05.2010

Alfa ir labs lielveikals ar slikti apsargātu autostāvvietu. Mēs tos aizdomīgos tipiņus redzējām aizdomīgi melnīgsnēji 2 vīri ap 50 . Skrēju pabrīdināt apsardzi, uz ko man atbildēja stāviet te un gaidiet kad ieradīsies kaut kāds policists kam es to visu varēšu pastāstīt. Nostāvēju minūtes 10 un aizgāju . Apsolūta vienaldzība un nevēlēšanās kaut ko darīt uzreiz lietas labā. Es kā muļķe skrēju.

P pufa 03.05.2010

hi-hi-hi :)))):)))) vispirms vajag kārtīgi ievērtēt, kādi ir tie apsardzes "puiši", viens otrs tāds, liekas, tikai no mannas putriņas pārtiek, knapi sevi tur kājās, un tad tu no tādiem gaidi kādu rosību, viņš drīzāk aiz mammas brunčiem palīdīs.

T Tatjana 03.05.2010

U menja tam mawinu proskonirovali i ugnali.Policija razvodit rukami...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы