LV RU

Alfa tirdzniecības centrs - Slikts servisa

Pirmkārt, pārsteidza notikums veikalā “rimi”, gribēju nopirkt žurnālu, cena uz žurnāla bija: 1.40 kad es biju pašapkalpošanās servisā - man uzrāda cenu - 2.40. Manuprāt, starpība ir. Es aizgāju info centrā, kur kasieris domāja, ka es jau nopirku žurnālu un atnāca maiņas vadītājs (galvenais kasieris) .
Bija pārsteidzoši zināt, ka tas ir cēloņus kliegt un teikt, ka es neko nedabūšu un žurnālu pirkt ir aizliegts. Ļoti žēl, jo vienmēr ir iespēja sazināties ar priekšniecību un atrisināt šo mazo problēmu.
Taču tas bija tikai sākums. Es aizgāju veikalā “drogas”, lai apskatītos kosmētiku, it īpaši ācu ēnas. Apsardze izdomāja, ka esmu zagle un skatījās ar niknumu. Cita sieviete gandrīz aizgāja ar grozu un ieskānējas zāgļu sistēma, bet apsardzes darbiniece izdomāja, ka esmu kaut ko nozagusi un lieka mani iet divas reizes stendam apkārt.
Manuprāt, tas nav godīgi - darīt secinājumus pēc izskata, jo tas bija mana pirmais (un laikām pēdējais) “alfas” apmeklējums.
Ieteicu apmeklēt citus veikalus, jo attiecība pret klientu patiešām ir briesmīga. Ceru, ka mana sūdzība būs lietderīgā.

29.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Janis85 30.03.2019

Nepatīkami, bet vienmēr var apsardzei pateikt - "Ej uz konkrētu Ķīnas ciemu" krievu valodā. Ja pieskaras - vajag saukt policiju - apsargiem nav tiesību pielietot fizisku spēku, ja nav veikts noziedzīgs nodarījums.

P Pozitivinegativs 01.04.2019

Tu esi reāli saspiedusies. Kā tādi cilvēki kā tu dzīvo? Atradīs par visu, kur piesieties. Alfa ir labs veikals. Šī sūdzība, sorry, bet ir totāls bs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы